فیلم Killing Floor 3 برای اکران در 31 مارس 2025 برنامه ریزی شده است


Embracer Group در تماس اخیر خود فاش کرد که یک تیرانداز زامبی کوآپ است. کشتار طبقه 3 در نهایت تا پایان سال جاری برای PC، PS5 و Xbox Series X/S عرضه خواهد شد. این بدان معناست که بازی تا آوریل 2025 برای رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه خواهد شد.

این شرکت در گزارش مالی خود موارد زیر را بیان کرده است: کشتار طبقه 3 و Kingdom Come: Deliverance 2 این دو که در سال مالی 2024/25 منتشر شدند، که در 31 مارس سال آینده به پایان می رسد، قرار است عملکردی مشابه با عناوین موفق اخیر خود داشته باشند. جزیره مرده 2 و زباله 2.

مفروضات کلیدی چشم انداز ما برای سال جاری دو انتشار مهم است: Kingdom Come: Deliverance 2 و کشتار طبقه 3، در رایانه شخصی/کنسول، در درجه اول به روش های زیر وارد بازار می شود: جزیره مرده 2 و باقی مانده 2 در 2023/24،» این گزارش می گوید.

همه این‌ها جزو ۷۰ پروژه‌ای هستند که گروه Embracer قصد دارد در سال ۲۰۲۴/۲۵ منتشر کند، از جمله سه «عنوان منتشر نشده مهم».

سال گذشته اعلام شد، کشتار طبقه 3 اثر قبلی دنباله ای بر سریالی است که حدود هشت سال پیش منتشر شد. این بازی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در Gamescom Opening Night Live 2023 معرفی شد که در آن تریلر اعلامی نیز منتشر شد.

توسعه دهنده Tripwire Interactive از زمان معرفی بازی نسبتاً ساکت بوده است، به غیر از اینکه گهگاه برخی از زامبی های جدید (به انگلیسی Zed) را اذیت می کند. طبقه کشتار تنظیمات.

در آگوست 2023، برایان وینیا، کارگردان خلاق بازی کشتار طبقه 3 دارای ریز تراکنش‌هایی است که شامل اقلام آرایشی می‌شود. Wynia گفت که این به این منظور است که به بازیکنان اجازه می‌دهد “خودشان را به گونه‌ای بیان کنند که متناسب با دنیای بازی باشد.”نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید