Killing Floor 3 در مراحل اولیه توسعه است و شامل ریزتراکنش های آرایشی است


Gamescom Opening Night Live بیشترین تعداد معرفی بازی های جدید را نداشت، اما با شگفتی هایی همراه بود.سه سیم تعاملی کشتار طبقه 3 یکی از آنها داستان این است که چگونه Horzin در سال 2091 Zedd را تأسیس کرد تا بر جهان حکومت کند. در همین حال، سازمان شورشی Nightfall که به آن ملحق می شوید، باید جلوی آنها را بگیرد.

این هنوز هم یک بازی تیراندازی اول شخص است، تا 6 بازیکن را پشتیبانی می‌کند و ریزتراکنش‌های تایید شده را دارد. در مصاحبه ای با PCGamesN، برایان وینیر، مدیر خلاقیت، در مورد درآمدزایی و نحوه ظاهر آن صحبت کرد. فضایی در بازی وجود خواهد داشت که می توانید لوازم آرایشی خود را به هم تیمی های خود نشان دهید، اما تیم در حال کار بر روی یک نمونه اولیه است.

در مورد پوسته‌های پولی، به‌ویژه در عناوین اول شخص، او پاسخ داد که “برای ارائه یک فرصت نمایشی برای بازیکنان است، اما به معنای مثبت.” این به معنای هماهنگ کردن لباس‌ها در بازی Co-op، لذت بردن از ظاهر آن‌ها و ابراز خود به شیوه‌هایی است که در دنیای بازی «مناسب» است. ”

او گفت که هدف تیم این است که “از برخی چیزهایی که بازیکنان در حال حاضر از آنها لذت می برند یاد بگیرد” و از “سناریوهای پرداخت به برد” اجتناب کند. وی در مورد پشتیبانی پس از عرضه نیز گفت: کشتار طبقه 2، و بسیاری از چیزها مانند نقشه ها رایگان شده اند. این چیزی است که در حال حاضر می خواهیم به کاوش ادامه دهیم. ”

تیرانداز هنوز در «توسعه اولیه» است و برنامه‌های کسب درآمد هنوز در حال انجام است. اما Winia گفت که امیدوار است تیم “کارهایی مانند Killing Floor کلاسیک را انجام دهد و بازی را به عنوان یک سرویس ارتقا دهد” در حالی که “در برند و امتیاز ما قرار می گیرد.”

کشتار طبقه 3 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC می‌آید، اما تاریخ انتشار ندارد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *