آزمون متقاطع رتبه‌بندی غریزه قاتل برای 9 تا 12 فوریه برنامه‌ریزی شده است


انتشار استودیوی iron galaxy Killer Instinct Anniversary Edition اگرچه در نوامبر گذشته منتشر شد، اما هنوز هم برخی به روز رسانی ها برای طرفداران وجود دارد. این شامل بازی متقاطع بین کاربران رایانه شخصی در Steam و Xbox/Windows است. در یک پست جدید، این شرکت تأیید کرد که یک آزمایش “بسیار آزمایشی” در آخر هفته انجام خواهد شد.

تست های متقابل رتبه بندی شده در 9 فوریه در ظهر (PST) آغاز می شود و در 12 فوریه به پایان می رسد. نکات قابل توجه شامل جداسازی تابلوهای امتیازات برای هر دو پلتفرم است که به عنوان یک “مصالحه ضروری” برای فعال کردن بازی متقابل رتبه بندی توصیف می شود.

توسعه دهنده گفت: “اگر یک بازیکن استیم یک بازیکن Xbox را شکست دهد، بازیکن Steam امتیاز Steam Leaderboard را کسب می کند، اما بازیکن Xbox امتیاز Xbox Leaderboard را از دست می دهد.” توانایی مسدود کردن بازی بین شبکه‌ای در نبردهای رتبه‌بندی شده نیز در طول آزمایش دور زده می‌شود، اما روی حالت‌های دیگر تأثیری نخواهد داشت. بازیکنان همچنین باید قبل از رقابت آنلاین یک تست عملکرد 60 FPS را پشت سر بگذارند.

در مورد زمان عرضه این ویژگی، Iron Galaxy می‌گوید که یک تست متقاطع رتبه‌بندی شده تعیین می‌کند که آیا این ویژگی در به‌روزرسانی آینده اضافه شود، در انتظار ارزیابی نتایج و بازخورد جامعه. بنابراین، بازیکنان تشویق می شوند تا نظرات خود را به اشتراک بگذارند. و ما هر کاری که بتوانیم انجام خواهیم داد تا آن را به بهترین تجربه ممکن تبدیل کنیم.

منتظر به‌روزرسانی‌های رتبه‌بندی cross-play در ماه‌های آینده باشید. غریزه قاتل در Xbox One، Xbox Series X/S و PC موجود است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید