Killer Instinct در حال انتقال به یک زیرساخت سرور مدرن است


توسعه دهنده Iron Galaxy بازی قدرتمند 2013 Fighting را معرفی کرد غریزه قاتل به زیرساخت سرور مدرن‌تر مهاجرت کنید. در یک پست وبلاگ، توسعه دهنده فاش کرد که اتکا به سرورهای قدیمی نگهداری بازی را دشوار کرده است.

غریزه قاتلسرویس‌های قدیمی ما در حال حاضر در فرآیندی که چند ماه آینده طول می‌کشد به سرویس‌های PlayFab منتقل می‌شوند. این استودیو تصریح می کند که این یک به روز رسانی کیفیت زندگی است و شامل محتوای جدید یا تغییرات در تعادل بازی یا تغییراتی نمی شود.

این استودیو همچنین هشدار داده است که زمان بارگذاری اولیه برای برخی از بازیکنان ممکن است بیشتر از حد معمول باشد زیرا اولین بیلدهای استفاده از سرورهای جدید در حال انتشار هستند. به طور متوسط ​​حدود 40 تا 60 ثانیه طول می کشد، اما بسته به سرعت اتصال شما می تواند تا چند دقیقه طول بکشد. .

بازیکنان Xbox نیز به طور موقت نمی توانند KI Gold را خریداری کنند.تا زمانی که تغییرات Backend کامل نشود، KI Gold دیگر برای خرید مستقیم در بازی در دسترس نخواهد بود و بازیکنان می‌توانند در عوض آن را از وب‌سایت Xbox خریداری کنند. غریزه قاتل صفحه فروشگاه

این به روز رسانی همچنین شامل برخی اصلاحات اضافی است که در زیر توضیح داده شده است.

  • مشکلی که در آن هر دو بازیکن پس از خروج از حالت رتبه بندی در Steam امتیاز از دست دادند، برطرف شد.
  • مشکلی که در آن کاراکترها برای برخی از کاربران PC Game Pass یا Xbox Game Pass Ultimate در حال بازی Definitive Edition در رایانه شخصی قفل شده بودند، برطرف شد. اکنون همه شخصیت ها باید قفل شوند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *