طبق گزارش‌ها، توسعه‌دهنده Kerbal Space Program 2 Intercept Games تعطیل شده است


Take-Two Interactive اخیراً اعلام کرد که 5 درصد از کارکنان خود را به عنوان بخشی از یک برنامه کاهش هزینه‌های گسترده‌تر اخراج می‌کند، اما به نظر می‌رسد که این کاهش‌ها شامل تعطیلی کل استودیو، به ویژه Intercept Games نیز می‌شود.تیم پشت سر برنامه فضایی کربال 2.

توسعه دهنده سابق Intercept Games اخیرا اعتراف کرده است. توییتر در حالی که استودیو اعلام کرد که او اخراج شده است، دیگران از جمله Grace Tuohei-Kay دستیار تهیه کننده و مدیر انجمن داکوتا کالاهان، خود را به عنوان “به دنبال کار” در پروفایل لینکدین خود ذکر کردند.

Intercept Games و ناشر Private Division، یک برچسب Take-Two Interactive، هنوز به طور رسمی اخراج یا تعطیلی استودیو را اعلام نکرده اند، اما آنها اخطارهای هشدار دهنده ایالت واشنگتن را دریافت کرده اند که شرکت ها می توانند 60 روز قبل از شروع اخراج دسته جمعی آن را صادر کنند استودیو مستقر در سیاتل خود را تعطیل کرده و 70 شغل خود را (بر اساس قانون WARN) اخراج کرده است. اینترسپت گیمز تنها استودیویی است که این شرکت در تمامی لیبل‌های انتشاراتی مستقر در سیاتل دارد.

Intercept Games به طور رسمی در سال 2020 تاسیس شد. برنامه فضایی کربال 2، ناشر Private Division تصمیم گرفته است تا توسعه را از Star Theory Games، تیمی که نسخه اصلی را توسعه داده است، دور کند. برنامه فضای کربال. با این حال، مدت کوتاهی پس از معرفی رسمی بازی‌های Intercept، گزارش‌هایی مبنی بر اینکه Take-Two Interactive تعدادی از کارکنان Star Theory Games را شکار کرده است و استودیو در حال توسعه در حال تعطیل شدن است. برنامه فضایی کربال 2.

برنامه فضایی کربال 2 خود بازی در سال 2019 معرفی شد و از آن زمان تاکنون چندین بار بازی به تعویق افتاده است. سرانجام در فوریه سال گذشته برای رایانه های شخصی منتشر شد، اما تنها به عنوان یک عنوان دسترسی اولیه، و از آن زمان تاکنون نظرات متفاوتی از سوی بازیکنان دریافت کرده است. در حال حاضر امتیاز کاربر متفاوتی در Steam دارد و تنها 57 درصد از حدود 18000 بررسی کاربر روی پلتفرم تا به امروز مثبت بوده است.

معنی گزارش بسته شدن Intercept Games چیست؟ برنامه فضایی کربال 2 همانطور که دیدیم. منتظر اطلاعات رسمی Take-Two Interactive باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید