توسعه دهنده “Just Cause” و “Contraband” 50 شغل را اخراج و دو استودیو را تعطیل می کند.


دلیل معتبر توسعه دهنده بازی Avalanche Studios به لیست شرکت هایی در صنعت بازی می پیوندد که تحت تاثیر اخراج ها قرار گرفته اند. این شرکت در بیانیه ای در وب سایت خود اعلام کرد که قصد دارد تقریباً 9 درصد از نیروی کار جهانی خود را اخراج کند.

به طور خاص، استودیو Avalanche که دارای دفاتری در استکهلم، مالمو، لیورپول، نیویورک و مونترال است، دو استودیو را در نیویورک و مونترال خواهد بست. این امر منجر به اخراج 50 کارمند در دو دفتر می شود.

Avalanche نوشت: «این یک تصمیم بسیار دشوار است، اما ما معتقدیم که برای اطمینان از آینده ای پایدار و پایدار برای شرکت ضروری است. “تمرکز فعلی ما روی حمایت از همه افراد در Avalanche در حین عبور از این زمان دشوار است. ما می‌خواهیم از افراد در حال خروج خود به خاطر کمک‌های ارزشمندشان تشکر کنیم و همچنان به بازیکنانمان تجربه‌ای عالی در بازی ارائه کنیم. من تمام تلاشم را می‌کنم.”

استودیوی Avalanche's Montreal اکتبر گذشته افتتاح شد. این شرکت به چندین شرکت دیگر می‌پیوندد که طی یک سال و نیم گذشته اخراج‌های گسترده‌ای انجام داده‌اند، از جمله پلی‌استیشن، مایکروسافت، سگا، ریوت گیمز، یوبی‌سافت، الکترونیک آرتز، و Take-Two Interactive.

استودیو Avalanche در حال حاضر در حال توسعه یک بازی همکاری جهان باز است کالای قاچاق همکاری با مایکروسافت این بازی که در سال 2021 معرفی شده است، هنوز تاریخ انتشار ندارد و گزارش هایی وجود دارد که در پشت صحنه با مشکلات توسعه مواجه است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید