Jurassic World Evolution 2 – Cretaceous Predator Pack 4 دایناسور جدید را در 30 نوامبر اضافه می کند


تکامل جهان ژوراسیک 2 به زودی تعداد زیادی محتوای جدید، پولی و رایگان دریافت خواهید کرد. در مورد اولی، توسعه دهنده Frontier Developments بسته کرتاسه درنده را معرفی کرده است. در 30 نوامبر راه اندازی می شود و چهار گوشتخوار کرتاسه جدید را به بازی می آورد: Gigantoraptor، Utahraptor، Concavenator و Tarbosaurus.

این DLC همچنین با انتشار آپدیت 8 همراه خواهد بود که به صورت رایگان برای تمامی بازیکنان قابل دسترسی خواهد بود. نکته برجسته به روز رسانی 8 اضافه شدن طرح های از پیش ساخته شده با مسیرها، ساختمان ها و محوطه های از پیش ساخته شده به حالت های Sandbox و Custom Challenge است. با طراحی های الهام گرفته از سطوح کمپین، چالش و تئوری آشوب، طرح های از پیش ساخته شده برای بسیاری از نقشه ها علاوه بر بازی پایه در دسترس خواهد بود. Dominion Biosyn و سلطه مالت گسترش.

علاوه بر این، این به‌روزرسانی تزئینات و آیتم‌های جدید پارک، قابلیت تغییر زمان در حالت عکس‌برداری را به ارمغان می‌آورد و چند دایناسور جدید در قالب‌های Allosaurus 2022، Dimorphodon 2022، Pteranodon 2001، Brachiosaurus 2001، Stegosaurus 1997 Variations نیز اضافه خواهند شد.

تکامل جهان ژوراسیک 2 بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید