«پارک ژوراسیک: بقا» دارای مکان‌های جدید و آشنا در Isla Nublar است


دسامبر گذشته در The Game Awards اعلام شد، پارک ژوراسیک: بقا اگرچه با وعده یک ماجراجویی تک نفره که در آن باید از دایناسورهای وحشتناک در جزیره نمادین Isla Nublar جان سالم به در ببرید، توجهات را به خود جلب کرد، اما به دست آوردن تصاویر گیم پلی این اکشن-ماجراجویی اول شخص دشوار است. با این حال، به لطف مصاحبه ای که با توسعه دهنده بازی توسط IGN منتشر شده است، برخی جزئیات جدید جالب از بازی فاش شده است.

اولین، پارک ژوراسیک: بقا البته، بازیکنان مکان‌های آشنای فیلم، مانند مرکز بازدیدکنندگان و محدوده T-rex را کشف خواهند کرد، اما مکان‌های کاملاً جدیدی نیز در سراسر Isla Nublar وجود خواهد داشت.

جان ملکیور، تهیه‌کننده اجرایی یونیورسال محصولات و تجارب، گفت: «ما در حال رایزنی با همه ذینفعان در مورد اینکه بعد از وقایع فیلم چه اتفاقی برای جزیره می‌افتد، بوده‌ایم. “همچنین شامل مکان هایی است که همه ما دوست داریم، مانند مرکز بازدیدکنندگان و محدوده تیرانوسوروس. اما چیزهایی که ما نتوانستیم ببینیم که بخشی از تور نبودند یا توسط طوفان قطع شدند. این به چه معناست، زیرا کسانی که آیا قرار بود یک شبه در جزیره باشند شخصیت ها و دایناسورها.”

در همین حال، الیور هالیس لیک، مدیر خلاق Saber Interactive نیز تایید کرد که علاوه بر شخصیت اصلی بازی، مایا، شخصیت های جدیدی نیز در بازی ظاهر خواهند شد. همچنین، وقتی از او پرسیده شد که آیا گونه‌های دایناسور جدیدی وجود خواهند داشت که در نسخه اصلی ظاهر نشده‌اند، پارک ژوراسیک بعداً در فیلم، ملکیور با تمسخر می گوید: “زندگی راهی پیدا می کند…”

و دقیقاً چه نوع بازی است؟ پارک ژوراسیک: بقا به هر حال چه اتفاقی خواهد افتاد؟ جزئیات مربوط به آن موضوع هنوز نامشخص است (اما طبق گزارش ها، بیگانه: انزوا) با این حال، طبق توضیحات مختصر Hollis Lake، بازیکنان باید “برای غلبه بر چالش های جزیره از هوش، قدرت و پشتکار استفاده کنند.”

Hollis-Lake گفت: «این جزیره دارای زمین های متنوعی است که بسیاری از آنها کاملاً چالش برانگیز هستند. “بازیکنان باید با دقت برنامه ریزی کنند، گاهی اوقات مسیرهای خود را از قبل بررسی می کنند. آنها همچنین باید با دقت زیادی در محیط حرکت کنند تا از توجه برخی شکارچیان جلوگیری کنند. شخصیت اصلی، مایا، نه یک ابرانسان است و نه یک قهرمان اکشن. خطر. در هر گوشه ای برای او کمین می کند و بازیکنان باید از هوش، قدرت و صبر خود برای غلبه بر چالش های جزیره استفاده کنند.

پارک ژوراسیک: بقا در حال حاضر برای PS5، Xbox Series X/S و PC در حال توسعه است. هنوز تاریخ یا زمان انتشار مشخص نشده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید