«یهودا» جزئیات جدیدی را در مورد محیط علمی تخیلی و شاخه‌های داستان فاش می‌کند


نوشته کن لوین، نویسنده . بیوشوکو استودیوی جدیدش Cloud Chamber Games، یهودا از زمان معرفی آن در دسامبر 2022، چشم‌انداز جالبی به نظر می‌رسید و بار دیگر با نمایش جدید دیگری در ارائه اخیر State of Play سونی تحت تأثیر قرار گرفت. بر این اساس، لوین در پستی که در بلاگ پلی استیشن منتشر شد، جزئیاتی را درباره FPS مبتنی بر روایت آینده فاش کرد.

یهودا داستان فیلم در شهر علمی تخیلی Mayflower می گذرد که به عنوان یک شهر فضایی توصیف می شود که توسط ماشین هایی اداره می شود که «همه جنبه های تجارت، هنر و دولت را کنترل می کنند». تحت حکومت آنها، ساکنان Mayflower همگی برای جاسوسی از یکدیگر آموزش دیده اند، و همیشه در جستجوی فرصتی هستند تا «با کوچکترین حمله یکدیگر را از هم جدا کنند».

بازیکنان در نقش قهرمان همنام جوداس بازی می کنند که باید «انقلابی ویرانگر» را علیه رهبران شهر تحریک کند و «همه چیز را ویران کند». پس از آن، این شما هستید که تصمیم می گیرید آیا می خواهید چیزی را که شکسته اید اصلاح کنید یا همه چیز را پشت سر بگذارید. بسوزانید. “

این نشان می دهد که مکانیسم های انتخاب و نتیجه نیز نقش مهمی ایفا می کنند. یهودا، اقداماتی که انجام می دهید نتیجه داستان را شکل می دهد. لوین نوشت: “اگر بتوانید انتخاب کنید با چه کسی دوست شوید یا از پشت با چه کسی خنجر بزنید، چه کار می کنید؟” “با جوداس، ما می‌خواستیم تجربه‌ای ایجاد کنیم که در آن این تصمیم‌ها و نحوه نمایش داستان به شما بستگی دارد. زیرا این نیروی محرکه پشت هر اتفاقی است که در داستان اتفاق می‌افتد، با شخصیت‌های جدید.”

یهودا در حال حاضر برای PS5، Xbox Series X/S و PC در حال توسعه است. هنوز تاریخ انتشار مشخص نشده است، اما شرکت مادر بازی‌های Cloud Chamber Games، Take-Two Interactive قبلاً گفته بود که انتظار می‌رود تا مارس 2025 منتشر شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید