راه اندازی مجدد Jet Set Radio برای سال 2026 و Crazy Taxi برای سال 2027 برنامه ریزی شده است.هر دو به سوییچ 2 می آیند – شایعه


در مراسم The Game Awards در ماه دسامبر، سگا از راه اندازی مجدد پنج ویژگی کلاسیک خبر داد. رادیو جت ست و تاکسی دیوانه احتمالاً مشهورترین آنها. جزئیات همه عناوین اعلام شده به طور قابل درک در مدت کوتاهی از آن زمان فاش شده است، اما یک افشاگر برجسته اطلاعات احتمالی در مورد هر دو عنوان را فاش کرده است. جت ست و تاکسی دیوانه.

کاربر توییتر @MbKKssTBhz5 (معروف به Midori)، یک افشاگر برجسته که به طور دقیق چندین اطلاعیه سگا (به ویژه Atlus) را افشا کرده است، ادعا می کند: رادیو جت ست انتظار می رود این بازی در سال 2026 منتشر شود. تاکسی دیوانه ' در حال حاضر برای سال 2027 برنامه ریزی شده است. علاوه بر این، Midori ادعا می‌کند که هر دو بازی بر روی کنسول نسل بعدی نینتندو نیز منتشر خواهند شد که گفته می‌شود در نیمه دوم سال جاری منتشر خواهد شد.

به گفته این افشاگر، هر دو به جای بازسازی (که سگا نیز رسماً آن را روشن کرده است) ریبوت هستند، اما جالب اینجاست که میدوری ادعا می کند که هر دو بازسازی هستند. و نسخه های راه اندازی مجدد هر دو بازی در سگا در حال توسعه بودند. رادیو جت ست و تاکسی دیوانه. مشخص نیست که آیا هنوز هم همینطور است یا بازسازی هر دو ملک متوقف شده است.

در همین حال، افشاگر همچنین افزود: رادیو جت ست یک داستان کاملاً جدید روایت می شود و شخصیت های جدید و بازگشتی را در خود دارد. تاکسی دیوانه احتمالاً دارای یک “عنصر آنلاین” (که با ادعاهای نشت قبلی مطابقت دارد) خواهد داشت. در همین حال، توییت دیگری مدعی شد که در Unreal Engine در حال توسعه است، اما این اطلاعاتی نیست که سگا هنوز به طور رسمی به اشتراک گذاشته باشد.

همانطور که سگا رسما تایید کرد، رادیو جت ست برنامه ریزی شده است که یک بازی جهان باز باشد، تاکسی دیوانه محیط زیست به عنوان “تلفیقی از طبیعت و شهر” توصیف می شود.

سگا همچنین در حال حاضر روی راه اندازی مجدد بعدی خود کار می کند. تبر طلایی و شینوبی، سه بعدی جدید خیابان های خشم یک بازی به نام خیابان های انقلاب خشم نیز در حال تولید است. طبق اطلاعات فاش شده، حداقل پنج پروژه راه اندازی مجدد اضافی که هنوز اعلام نشده اند نیز در سگا در حال توسعه هستند.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید