تا زمانی که استودیو لاریان در مورد بازی بعدی خود صحبت کند، مدت زیادی طول خواهد کشید


استودیو Larian در زمینه های زیر به موفقیت های تجاری و انتقادی دست یافته است: دروازه بالدر 3، بنابراین طبیعی است که همه نگاه ها به آنچه که سازنده بعدی اعلام می کند معطوف شود، اما همانطور که می توانید تصور کنید، مدتی طول می کشد تا چیزی در مورد آن بشنویم.

رئیس و کارگردان Larian Studios Swen Vincke اخیراً در توییتر درباره پروژه بعدی که روی آن کار می کند صحبت کرد و پس از گذراندن چهار ماه گذشته “بازنویسی و کنار گذاشتن ایده ها” او هیچ ایده ای ندارد که اولین عمل بازی چگونه خواهد بود. من اشاره کردم. که روی چیزی شدن تمرکز دارم پسندیدن. او ادامه داد که کار خلاق به طور کلی تکراری است، به این معنی که همه چیز همیشه می تواند تغییر کند، اما آنچه او برای اولین اقدام بازی بعدی خود “است” به دست آورد، در پیش نویس نهایی باقی خواهد ماند.

وینک نوشت: “این یک صبح فوق العاده بود.” “بعد از چهار ماه بازنویسی و بازنویسی، رها کردن و بازاندیشی ایده ها، بالاخره فهمیدم که اولین عمل از این کاری که روی آن کار می کردم باید چه باشد. وقتی فهمیدید چقدر از پیش نویس امروز باقی مانده است، به من اطلاع دهید. شک دارم.”

وی در ادامه تصریح کرد که این پروژه هنوز در مراحل اولیه است و مدتی طول می کشد تا لاریان به صورت رسمی در مورد آن صحبت کند.

وینکه نوشت: “همچنین، این چیزی نیست که شما فکر می کنید و این پیش نمایشی برای اعلامیه نیست.” “من واقعاً در مورد آنچه در پیش است هیجان زده هستم و می خواهم آن هیجان را به اشتراک بگذارم. مدت زیادی طول می کشد تا بتوانم در مورد این موضوع صحبت کنم.”

و دروازه بالدر 3 اطلاعات کمی در مورد فیلم بعدی لاریان وجود دارد، زیرا تنها چند ماه از آن می گذرد، اما وینکه قبلاً گفته بود که با توجه به موفقیت اخیر آنها، فیلم بعدی آنها “پاکت را فشار می دهد”.

وینکه قبلاً به کار بر روی چیزی کوچکتر ابراز علاقه کرده بود. دروازه بالدر 3او همچنین تایید کرد که لارین استودیو تولید خواهد کرد الوهیت: گناه اصلی 3 “از برخی نقطه نظرات.”

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید