It Takes Two دارای گواهینامه Steam Deck است و دیگر نیازی به برنامه EA در Steam ندارد


بیش از سه سال از انتشار آن می گذرد، با هم انجامش میدیم به روز رسانی جدیدی بر روی رایانه شخصی دریافت کرده است که می تواند تجربه روان تری را برای کسانی که ترجیح می دهند از طریق استیم بازی کنند، ایجاد کند. توسعه دهنده Hazelight Studios اعلام کرده است که این بازی اکنون به صورت بومی در Steam در دسترس است. این بدان معناست که دیگر نیازی به ورود از طریق راه‌انداز برنامه EA برای بازی روی پلتفرم ندارید.

یک حساب EA هنوز برای بازی آنلاین مورد نیاز است، اما اکنون می توانید بازی را به صورت بومی در Steam انجام دهید و به طور یکپارچه با دوستان Steam خود بازی کنید. Friend Pass بازی که به شما امکان می‌دهد بازیکنان دیگری را که بازی را خریداری نکرده‌اند دعوت کنید تا با شما بازی کنند، نسخه Steam جدیدی نیز دارد و اکنون از Steam Family Sharing پشتیبانی می‌کند.

علاوه بر این، استودیو Hazelight با هم انجامش میدیم همچنین Steam Deck تایید شده و برای دستگاه های بازی قابل حمل Valve کاملاً بهینه شده است.

با هم انجامش میدیم موجود بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC. طبق تیزر اخیر این استودیو، بازی بعدی Hazelight ممکن است اواخر امسال معرفی شود. برای جزئیات اینجا را کلیک کنید.



نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید