Requires 2 Developers انتظار می رود استودیو Hazelight بازی بعدی خود را اواخر امسال معرفی کند


Hazelight Studios – تیم سازنده پشت بازی‌های مشارکتی بسیار تحسین‌شده 2 مورد نیاز و راه فرار – به نظر می رسد آنها در حال آماده شدن برای اعلام بازی بعدی خود در اواخر امسال هستند. برای بزرگداشت دهمین سالگرد پیش رو در ماه نوامبر، استودیو Hazelight به طور خلاصه بازی آینده را در پستی در توییتر به اشتراک گذاشت و نوشت: “ما چیز جدیدی (و واقعاً خوب) در دست ساخت داریم، بنابراین در ادامه این مطلب بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد. سال.” تا.

استودیو Hazelight از آن زمان تاکنون در مورد پروژه بعدی خود چیزی نگفته است. 2 مورد نیاز کارگردان بازی و بنیانگذار استودیو جوزف فارس در مصاحبه ای مدت کوتاهی پس از آن گفت که مردم از کار بعدی سازنده در سطح مفهومی “شگفت زده خواهند شد”، اما اطلاعات کمی در مورد این پروژه وجود داشت. گفته شد، با توجه به شجره نامه Hazelight و موفقیتی که در هر دو زمینه کسب کرده است. راه فرار و 2 مورد نیاز، احتمالاً می توان حدس زد که بازی بعدی نیز co-op باشد.

استودیو Hazelight اخیرا اعلام کرده است: 2 مورد نیاز بیش از 16 میلیون واحد در سراسر جهان فروخته شد و بیش از 30 میلیون بازیکن در تمام پلتفرم ها بازی کردند.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید