دو کراس 16 میلیون واحد فروخته می شود


2 مورد نیاز وقتی در سال 2021 راه اندازی شد، صنعت بازی طوفانی شد و تحسین گسترده منتقدان و بینندگان را به خود جلب کرد و در پایان سال تمجیدها و جوایز متعددی را به دست آورد. پلتفرم همکاری استودیو Hazelight خوشبختانه موفقیت تجاری و همچنین تحسین منتقدان را به همراه داشته است و در واقع با سرعتی باورنکردنی به فروش خود ادامه می دهد.

به مناسبت سومین سالگرد، 2 مورد نیاز توسعه دهنده استودیو Hazelight در یک توییت اخیر اعلام کرد که این بازی بیش از 16 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. فروش نهایی در فوریه سال گذشته به 10 میلیون دستگاه رسید و واضح است که این شرکت در حال حفظ شتاب فروش باورنکردنی خود است.

Hazelight نیز فاش کرد 2 مورد نیاز بیش از 30 میلیون بازیکن از زمان انتشار آن بازی کرده اند. شایان ذکر است که 2 مورد نیاز با Friend Pass فروخته می شود که به دوستان اجازه می دهد بدون نیاز به خرید بازی با هم بازی کنند.

در بررسی ما: 2 مورد نیازبه آن نمره 8/10 دادیم و گفتیم: داستان و شخصیت ها می توانستند از کار بیشتری استفاده کنند اما… 2 مورد نیاز این یک بازی Co-op عالی است که ماهرانه از یک ژانر به ژانر دیگر حرکت می کند و هرگز از استقبال خود خارج نمی شود. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

2 مورد نیاز بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید