به نظر می رسد به زودی یک بازی جدید NieR معرفی شود


از نیر این فرنچایز به یکی از بزرگترین دارایی های Square Enix در سال های اخیر تبدیل شده است. نیر اتوماتا چه زمانی Nier Replicant از زمان انتشار مربوطه خود، آنها از موفقیت انتقادی و تجاری برخوردار بوده اند.فکر می کردم بیشتر باشد نیر البته سوالاتی در مورد زمان معرفی بازی مطرح شده است، اما هیچ کس بازی های آینده را زیر سوال نمی برد.

به هر حال، این اعلامیه ممکن است دور نباشد. فستیوال هواداران اسکوئر انیکس که قرار است در تاریخ 25 و 26 نوامبر در توکیو برگزار شود، با توسعه دهندگان بازی (از جمله مغز متفکر سری تارو یوکو) و همچنین این مجموعه گفتگو و مصاحبه خواهد داشت. کنسرتی ویژه برنامه ریزی شده است.

جالب اینجاست که همانطور که یوسوکه سایتو یوتیوبر اخیراً در توییتر به اشتراک گذاشته است، به نظر می رسد که صحنه ای که برای این رویداد راه اندازی شده است، اشاره ای به عنوان بعدی دارد که به زودی اعلام می شود. بله، دو نفر لوگو را نشان می دهند. Nier Replicant چه زمانی نیر اتوماتاو سومی، به طرز مرموزی با یک پانل سیاه پوشیده شده است. فرض بر این است که لوگوهای زیر در طول رویداد اعلام خواهند شد. نیر عنوان.

البته ممکن است این به چیز دیگری مربوط باشد نیر-اعلامیه ها یا اطلاعیه های مرتبط (مانند جزئیات آینده) نیر انیمه و غیره)، بنابراین نمی توانم این را به طور خاص بگویم. در هر صورت، ما در آینده منتظر جزئیات جدید خواهیم بود، بنابراین منتظر به‌روزرسانی‌های آینده باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید