پروژه 007 IO Interactive یک کهنه سرباز بخش را به عنوان مدیر ماموریت استخدام می کند


IO Interactive است جیمز باند عنوان، نام کد فعلی پروژه 007، جزئیات مربوط به خود بازی مدتی است که آنقدرها غنی نبوده است، اما اطلاعات جدید در مورد توسعه آن همچنان از طریق مواردی مانند اضافه شدن به تیم سازنده بازی فیلتر می شود.

شرکت IO Interactive از استخدام رودریگو سانتورو به عنوان مدیر ماموریت خبر داد. پروژه 007.سانترو قبلا بود تقسیم او به توسعه دهنده Massive Entertainment در تعدادی از نقش ها در طول تقریباً 10 سال تصدی خود پیوست، که به عنوان یک طراح سطح بالا شروع کرد و اخیراً به عنوان کارگردان جهانی خدمت کرد. زمانی که سانتورو در استودیو بود، روی: بخش، بخش 2، و آواتار: مرز پاندورا. قبل از پیوستن به Massive، او نزدیک به شش سال را در Crytek گذراند.

سانتورو گفت: “از پیوستن به IOI بسیار هیجان زده هستم.” ما این استودیو را به خاطر جرات نوآوری و ایجاد تجربه‌های بازی جدید و به یاد ماندنی تحسین می‌کنیم، به‌ویژه در دورانی که بیشتر شرکت‌ها بر تولید دنباله‌ها تمرکز دارند. پروژه 007 از روزی که اعلام شد بسیار مورد توجه قرار گرفته است و من واقعاً خوش شانس هستم که می توانم با تیم پشت سر آن کار کنم. ما می‌توانستیم بازی‌های بیشتری را ببینیم، اما قبلاً چیزی منحصر به فرد داشت. مهمتر از همه، هر مکالمه ای که با اعضای تیم خود داشته ام به ما نشان داده است که آنها مشتاق ارائه تجربیات به یاد ماندنی و منحصر به فرد هستند. من اکنون مشتاقانه منتظر همکاری با تیم هستم تا بهترین بازی 007 ساخته شده را ارائه دهم. ”

فردریک ویلامسن، معاون مدیر محصول گفت: «از آنجایی که ما فرآیند مصاحبه را در سال گذشته آغاز کردیم، واضح بود که رودریگو از بین مردم متمایز بود. “در صحبت با همکاران سابقش، چیزی جز تعریف و تمجید نمی شنوم. به محض اینکه به او نشان دادم پروژه 007 به رودریگو، او هیجان خود را برای مسابقه نشان داد و از قبل ایده ها و افکار را به اشتراک می گذاشت و سوالات زیادی می پرسید. تفکر انتقادی و اشتیاق او ویژگی‌هایی است که ما از آن استقبال می‌کنیم، و ما شاهد اعمال نفوذ او به عنوان کارگردان ماموریت خواهیم بود و تعادل بین داستان، هنر و گیم‌پلی را برای طراحی شگفت‌انگیزترین ماموریت‌های باند تا کنون انجام می‌دهد. من مشتاقانه منتظر آن هستم. . ”

برای جزئیات اینجا را کلیک کنید پروژه 007 اگرچه تعداد مشاغل کم است، اما آگهی شغلی منتشر شده توسط IO Interactive نگاهی اجمالی به نحوه شکل‌گیری بازی را ارائه می‌دهد و بازی می‌تواند دارای داستان سرایی جعبه شنی باشد، مانند: پیشنهاد می‌شود که. آدمکشو همچنین ترکیبی از گیم پلی اول و سوم شخص.

IO Interactive گفت که در حال ساخت است پروژه 007 به عنوان “فانتزی جاسوسی نهایی”. سازنده همچنین قبلا تایید کرده بود که این بازی داستان منشأ جدیدی را برای جیمز باند روایت خواهد کرد.

در اوایل سپتامبر 2022، IO Interactive پیشنهاد کرد: پروژه 007 قبل از سال مالی 2025/26 (از آوریل 2025) منتشر نخواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید