Instinction تریلر جدیدی از گیم‌پلی دریافت می‌کند، پیش‌سفارش‌ها هم اکنون باز است


مانند بحران دینو– عنوان اکشن ماجراجویی اول شخص الهام گرفته شده از زمان معرفی در سال 2021، غریزه بازی ای است که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است و توسعه دهنده Hashbane Interactive دیدگاه دیگری در مورد نحوه شکل گیری بازی ارائه کرده است.

سازنده یک ویدیوی گیم پلی جدید منتشر کرده است که بیش از 7 دقیقه فیلم را به نمایش می گذارد. غریزه. اولین ویدیو از سه ویدیوی گیم پلی که در سال 2024 منتشر می شود، قهرمان داستان، ایزابل “ایزی” سیرا روئیز، در وسط شبه جزیره یوکاتان مکزیک، جایی که بازی در آن جریان دارد، از خواب بیدار می شود. من خودم را در یک جنگل دیدم.

به گزارش Hashbane Interactive، این فیلم مربوط به بخش «خیلی ابتدایی» بازی است. به این ترتیب، حجم زیادی از عمل وجود ندارد، و فیلم بیشتر بر روی اکتشاف نور متمرکز است، بنابراین می‌توانید ببینید که ما نیز متوجه نمی‌شویم که سیستم‌های اصلی چه خواهند بود. می توانید نگاهی اجمالی به دایناسورها بیندازید. آن را در زیر بررسی کنید.

غریزه در حال توسعه برای کامپیوتر و کنسول. انتظار می رود در سال 2025 منتشر شود. پیش‌سفارش نسخه PC اکنون در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید