به نظر می رسد Insomniac در حال توسعه یک بازی Spider-Verse – شایعه است


قیمت سهام Insomniac به لطف این شرکت به استراتوسفر رسیده است. مرد عنکبوتی برنامه‌های توسعه‌دهنده برای بازی و سر وب مارول شامل موارد زیر است: آیه عنکبوتی بازی

Insomniac اخیراً با نقض داده‌ها مواجه شده است که طبق گزارش‌ها منجر به افشای اطلاعات و اسناد داخلی شده است. به نظر می رسد یک کاربر Reddit (در پستی که اکنون حذف شده است) شواهدی را کشف کرده است. آیه عنکبوتی این بازی در استودیو در حال تولید است و عبارت «پشتیبانی اضافی» روی آن نوشته شده است. آیه عنکبوتی” روی تصاویر خاصی ظاهر می شود.

در همین حال، متنی که در تصویر دیگری مشاهده می‌شود به تعدادی از پروژه‌هایی اشاره می‌کند که گفته می‌شود در داخل Insomniac برنامه‌ریزی شده‌اند، از جمله “RCE” و “SM3”.مورد دوم احتمالاً به امری اجتناب ناپذیر اما پیش بینی نشده اشاره دارد مرد عنکبوتی مارول 3.برای اولی، RC است جغجغه و میل لنگ بازی؟ اگر این درست است، آیا این به معنای سال 2021 است؟ آسانسور آپارتمان یا چیز دیگری؟

جالب اینجاست که در همین تصویر در انتهای لیست پروژه های برنامه ریزی شده به “عنکبوت” نیز اشاره شده است، اما از آنجایی که تصویر برش داده شده است، بقیه عنوان بعد از آن کلمه قابل مشاهده نیست.

البته باید در نظر داشت که این به هیچ وجه مدرک مشخصی نیست. تصویر بسیار تار است و اینکه آیا واقعاً یک نشت قانونی است یا خیر هنوز تأیید نشده است.

با این اوصاف، مدتی است که می‌دانیم Insomniac در حال توسعه یک بازی چند نفره برای PS5 است و این یک پروژه AAA خواهد بود، اما همچنین اشاره شده است که این عنوان چند نفره می‌تواند یک بازی دیگر مارول باشد. ممکن است Insomniac روی چند نفره کار کند آیه عنکبوتی بازی ای که از موفقیت مجموعه فیلم های انیمیشن و البته موفقیت خود بهره می برد مرد عنکبوتی بازی؟

اسپویلرهای Marvel’s Spider-Man 2 دنبال می شوند. از این گذشته، مرد عنکبوتی اینسومنیاک در واقع ظاهر شد فراتر از آیه عنکبوتی، خط جستجوی جانبی Spiderbot است مرد عنکبوتی مارول 2 همچنین در یک اجرای کوتاه اما ماهرانه به اوج خود می رسد آیه عنکبوتی متقاطع آیا این آمادگی برای آینده بود؟نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید