Insomniac در حال کار بر روی سومین بازی معرفی نشده AAA خود است


و Marvel’s Spider-Man 2 و ولورین مارولInsomniac در حال حاضر دو بازی بزرگ آینده را در دست ساخت دارد، اما این استودیو که یکی از پرکارترین تیم‌های سونی در سال‌های اخیر است، به نظر می‌رسد پروژه بزرگ دیگری در دست ساخت دارد که هنوز معرفی نشده است.

این از کلیپی از سمینار سال گذشته دانشگاه Full Sail است که اخیراً به صورت آنلاین (از طریق @Dream_WaIker در توییتر) منتشر و به اشتراک گذاشته شده است. در آنجا، ارین ابرهارت از Insomniac Games تایید کرد که به عنوان کارگردان پروژه برای یک بازی منتشر نشده در استودیو کار می کند. ابرهارت از ارائه جزئیات درباره این پروژه خودداری کرد، اما اشاره کرد که این یک بازی AAA است.

پروژه ای که در اینجا ذکر شد احتمالاً یک عنوان چند نفره اعلام نشده از Insomniac است که اینسامنیاک از سال 2021 برای آن استخدام کرده است. هیچ‌کس نمی‌داند که این بازی چگونه خواهد بود، اما مطمئناً Insomniac تجربه زیادی در توسعه تجربه‌های چند نفره در طول سال‌ها دارد. مقاومت به جغجغه و چنگال.

برخی گزارش‌های قبلی حاکی از آن بود که پروژه چند نفره Insomniac می‌تواند یکی دیگر از بازی‌های مارول باشد، اما این استودیو در برخی از آگهی‌های شغلی آن را IP جدیدی نامیده است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *