Insomniac Games به درخواست PS4/PS5 برای Sunset Overdrive پاسخ می‌دهد: «Busy with Marvel's Wolverine»


اینسومنیاک گیمز در بیشتر عمر خود موفق شده است.بخصوص مرد عنکبوتی مارول این مجموعه تا فوریه 2024 بیش از 50 میلیون نسخه فروش داشته است. با این حال، توسعه‌دهنده از دیگر فرنچایزها و جغجغه و میل لنگبرخی ممکن است تعجب کنند که آیا آن کم ارزش است. غروب بیش از حد شما هرگز فرصتی برای درخشش نخواهید داشت.

حداقل نه در آینده نزدیک. اینسومنیاک در حالی که در مورد انیمیشن‌های طنز بازپرداخت شوتر جهان باز توییت می‌کرد، به کاربری پاسخ داد که می‌پرسید چرا آن را برای PS4 یا PS5 پورت یا ریمستر نشده است. “ما مارول ولوریناین شرکت ماه گذشته اعلام کرد که جزئیات جدیدی را در مورد عنوان “در زمان مناسب” فاش خواهد کرد.

اینطور که هست، استودیو چند سال پرمشغله در پیش دارد. حمله باج‌افزار سال گذشته نشان داد که اینسومنیاک در کنار ولورین مارول بر روی مردان ایکس مارول کار می‌کند که طبق گزارش‌ها قرار است در سال 2026 منتشر شود. گفته می شود که دومی در سال 2030 منتشر خواهد شد و دنباله آن برای سال 2033 برنامه ریزی شده است.

همچنین گزارش شده است که طرح های زیر در حال انجام است: مرد عنکبوتی مارول 2 انتظار می رود امسال سه بسته DLC رایگان دریافت کنید. همچنین، زهر مارول پس از آن، قرار است در سال 2025 منتشر شود مرد عنکبوتی مارول 3 2028. با این فرض، غروب بیش از حد به نظر تاریک است. با این حال، منتظر به روز رسانی ها باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید