Infinity Nikki برای PS5، نسخه بتا در سه ماهه سوم 2024 معرفی شد


بازی های فولد بی نهایت نیکیماجراجویی لباس‌آپ «The Elder Scrolls V: Skyrim» که در سال 2022 معرفی شد، روی PS5 ظاهر خواهد شد. تریلر جدیدی از گیم پلی بازی در State of Play منتشر شد که جلوه های بصری چشمگیر آن را برجسته می کند و آزمایش بتا برای سه ماهه سوم 2024 برنامه ریزی شده است. برخی از گیم‌پلی‌هایی که نبرد و اکتشاف را به نمایش می‌گذارند (از جمله یک “گلایدر” جالب) را در زیر بررسی کنید.

به عنوان پنجمین اثر از این مجموعه، بی نهایت نیکی از یک رویکرد جهان باز استفاده می کند، جایی که قهرمان داستان Miraland را بررسی می کند، لباس های مختلف می پوشد و به ساکنان مختلف کمک می کند. با این حال، در این داستان، نیکی و مومو یک نسخه خط زمانی جایگزین از جهان را بررسی می کنند. بازیکنان کشورهای مختلف را کشف می کنند، لباس ها را جمع آوری می کنند، پازل ها را حل می کنند و موارد دیگر.

لازم به ذکر است که قبلی نیکی این عنوان دارای عناصر gacha است و در سال 2019 نیکی درخشان به همین دلیل مورد انتقاد قرار گرفته است. توسعه‌دهنده Papergames جزئیاتی را منتشر نکرده است، اما اعلامیه‌ای در ماه گذشته نشان داد که می‌توان آن را روی رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های تلفن همراه نیز منتشر کرد. بی نهایت نیکی در حین.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید