ایندیانا جونز امسال اکران خواهد شد – شایعه


اولین بار سه سال پیش توسط MachineGames اعلام شد. ایندیانا جونز یکی از بزرگترین عناوین شخص اول است که در حال حاضر در Xbox در حال توسعه است و انتظار می رود به زودی رونمایی کامل از این بازی منتشر شود. مایکروسافت یک Xbox Developer_Direct جدید را برای 18 ژانویه تعیین کرده است و این شرکت تأیید کرده است که در آنجا معرفی خواهد شد. ایندیانا جونز، شامل اولین تریلر گیم پلی و جزئیات جدید از MachineGames است. علاوه بر این، تاریخ انتشار نیز مشخص خواهد شد که گفته می‌شود نزدیک‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید.

به گفته منابع نزدیک به پروژه، تام هندرسون از Insider Gaming ادعا می کند: ایندیانا جونز خود قرار است در سال 2024 شروع شود. مدت کوتاهی پس از معرفی بازی در سال 2021، Bethesda اعلام کرد که این بازی در “مراحل بسیار بسیار اولیه تولید” قرار دارد، بنابراین بسیاری ممکن است انتظار داشته باشند که این بازی راه طولانی‌تری داشته باشد. ظاهرا MachineGames سریع‌تر از بسیاری از افراد پیشرفت کرده است. فکر.

اگر این حقیقت داشته باشد، سال 2024 سال غنی تری برای ایکس باکس خواهد بود. چندین عنوان دیگر نیز قرار است در سال جاری منتشر شوند. Senua's Saga: Hellblade 2، Avowed، Towerborne، Microsoft Flight Simulator 2024، و آرا: تاریخ ناگفته.

Xbox Developer_Directs آینده همچنین شامل به روز رسانی های جدید ذکر شده در بالا خواهد بود. حماسه Senua: Hellblade 2، Aowed، و آرا: تاریخ ناگفته.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید