ایندیانا جونز و دایره بزرگ دارای یک “نقشه منطقه باز” (و یک مار) است.


چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد، از مبارزات تن به تن و شلاق های کاملا شبیه سازی شده، تا تمرکز بر روی مجموعه های سینمایی، و این واقعیت که در درجه اول یک تجربه اول شخص خواهد بود. ایندیانا جونز و دایره بزرگ این توسط توسعه دهنده MachineGames فاش شد، اما هنوز برخی از سوالات بی پاسخ مانده است. به عنوان مثال، ساختار بازی چگونه است؟ آیا این یک تجربه خطی خواهد بود که از یک بازی اکشن ماجراجویی سینمایی مانند این انتظار دارید یا فضایی برای کاوش نامحدود به شما می دهد؟

در نهایت، کمی از هر دو است. طبق خلاصه رسمی بازی در صفحه استیم آن: ایندیانا جونز و دایره بزرگ این بازی ترکیبی از گیم‌پلی خطی، سینمایی و نقشه‌های گسترده و باز را به نمایش می‌گذارد که بازیکنان می‌توانند آزادانه به آن‌ها بپردازند. بله، مارها نیز وجود خواهند داشت. همیشه باید مار باشد.

در خلاصه داستان آمده است: «ماجراجویی از طریق ترکیبی پویا از گیم پلی خطی، داستان محور و نقشه های منطقه باز». “به کاوش درونی خود بپردازید و دنیایی از اسرار جذاب، تله های خطرناک و پازل های وحشیانه را کشف کنید، جایی که همه چیز به طور بالقوه قسمت بعدی راز و مار را پنهان می کند.” این امکان وجود دارد. چرا باید یک مار بود؟

ایندیانا جونز و دایره بزرگ ارائه Developer_Direct همچنین نگاهی اجمالی به بسیاری از مکان‌هایی که باستان‌شناسان ممکن است در سفرهای خود از آن بازدید کنند، از شهر واتیکان و قله‌های برفی هیمالیا گرفته تا اهرام مصر و معابد غرق‌شده سوخوتای، تایلند، ارائه کرد. بازیکنان می توانند محیط های مختلف را کشف کنند. ما انتظار داریم افراد بیشتری در ماه های آینده حضور پیدا کنند.

ایندیانا جونز و دایره بزرگ اواخر امسال برای Xbox Series X/S و PC عرضه خواهد شد. MachineGames فاش کرده است که تروی بیکر در این بازی نقش ایندیانا جونز را بازی خواهد کرد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید