ایندیانا جونز و دایره بزرگ اساساً از منظر اول شخص اتفاق می افتد.


ایندیانا جونز و دایره بزرگ ستاره نمایش اخیر در Xbox Developer_Direct بود، جایی که MachineGames عنوان موردانتظار اکشن ماجراجویی را با هزاران جزئیات جدید و فیلم‌های گیم‌پلی معرفی کرد. البته سوالی که بسیاری از افراد قبل از عرضه بازی پرسیده بودند این بود که آیا این یک تجربه سوم شخص خواهد بود یا تجربه اول شخص مانند MachineGames برای ساخت آن شناخته شده است. آن سوال حل شده است.

ایندیانا جونز و دایره بزرگ در درجه اول یک بازی اول شخص است، اما در کات سین ها و برخی از لحظات گیم پلی (مانند برخی از موارد پیمایش محیط)، بازی دوربین را عقب می کشد و دید سوم شخص به خود می گیرد. در Developer_Direct، یکی از اعضای تیم سازنده بازی درباره انتخاب بازی از منظر اول شخص و اینکه چه چیزی برای تجربه به ارمغان می آورد، توضیح داد.

ما این فرصت را داریم که با چیزهای جدید ارتباط برقرار کنیم. ایندیانا جونز ادوارد کورتیس سیوز، طراح ارشد روایت، گفت: این داستانی برای مخاطبان بازی های مدرن است. “بازی‌های ما تماماً به این است که شما را به جای ایندی قرار دهیم و به شما اجازه دهیم آنچه را که او می‌بیند و احساس می‌کند ببینید و احساس کنید. برای ما در MachineGames، بهتر است این کار را در منظر اول شخص انجام دهیم. این نقطه نظر ایده‌آل برای معرفی شماست. دنیای غنی، هیجان انگیز و تعاملی که ما ساخته ایم. ما می خواهیم شما این ماجراجویی را از نزدیک تجربه کنید و احساس کنید که هر اقدامی متعلق به شماست. من معتقدم که این مهم است.”

میترا اشکان فر، تهیه کننده این فیلم گفت: “چه شکستن یک شلاق، چه حل معما در معبدی باستانی، یا دیدن یک مشت خونین در یک مشت درگیری، همه این لحظات در منظر اول شخص ثبت می شوند.” با این حال، ما می خواهیم. شما می توانید سیلوئت نمادین او را با کلاه و شلاق ببینید و از لحظه لذت ببرید، بنابراین در کات سین ها، محیط های تراورس و غیره، دوربین به عقب کشیده می شود تا دیدگاه سوم شخص را اتخاذ کند.

در وبلاگ رسمی Bethesda، مدیر طراحی ینس اندرسون گفت: “بازی ما در مورد قرار دادن شما در جایگاه یک قهرمان نمادین است. این بازی عمدتاً در منظر اول شخص اتفاق می افتد، بنابراین شما شانس این را دارید که واقعاً ایندی باشید. دیدگاه اول شخص شما را در جایگاه این دنیا قرار می دهد. می تواند بخشی از آن شود و چیزها را عمیق تر کشف و تجربه کند. شما اگر با عقل و تازیانه خود در این ماجراجویی گرفتار شوید چه خواهید کرد؟ دنیای ایندیانا جونز دنیایی پر از رمز و راز در گوشه و کنار است، زیرا بازیکنان با زمان مسابقه می دهند تا دشمنان خود را گول بزنند و مصنوعات را شکار کنند. ”

در همین حال، تایید شده است که تروی بیکر در این بازی نقش ایندیانا جونز را بازی خواهد کرد، البته از شباهت هریسون فورد استفاده شده است.

ایندیانا جونز و دایره بزرگ اواخر امسال برای Xbox Series X/S و PC عرضه خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید