ایندیانا جونز و دایره بزرگ نشان داد که امسال اکران خواهد شد


پس از نشان دادن مواردی مانند پذیرفته و حماسه Senua: Hellblade 2مایکروسافت تصمیم گرفته است که دومین ارائه Xbox Developer_Direct خود را با اولین نظرسنجی رسمی MachineGames پایان دهد. ایندیانا جونز همانطور که قبلا تایید شده بود، جزئیات جدید زیادی در رابطه با این عنوان مورد انتظار فاش شده است.

در نمایشگاه Developer_Direct، اعضای تیم توسعه MachineGames به تهیه کننده اجرایی تاد هاوارد پیوستند تا در مورد عنوان اکشن ماجراجویی صحبت کنند. اول، به طور رسمی تایید شده است که بازی، همانطور که در پرونده علامت تجاری اخیر پیشنهاد شده است، فراخوانی خواهد شد. ایندیانا جونز و دایره بزرگ. بازی بین رویدادهای زیر تنظیم می شود: مهاجمان کشتی گمشده و آخرین دفاع مقدس.

شبیه هریسون فورد در واقع همانطور که برخی افراد انتظار داشتند در بازی استفاده می شود و تریلر بازی صحنه هایی از ویرانه های معبد گرفته تا پایگاه های نازی ها تا محیط های بیش از حد رشد را نشان می دهد. نگاهی اجمالی به قهرمان معروف در یک محیط منحصر به فرد داشته باشید. از جنگل تا کویر. با این حال، مشخص نشده است که چه کسی این نقش را بازی خواهد کرد.

علاوه بر خود ایندی، این بازی همچنین دارای شخصیت‌های مرکزی دیگری در قالب Xena، یک قهرمان ثانویه است که ایندیانا جونز را در ماجراجویی‌هایش همراهی می‌کند، و Emmerich Vos، آنتاگونیست اصلی بازی.

همچنین تایید شده است که بازی در درجه اول یک تجربه اول شخص خواهد بود، چیزی که MachineGames بیش از کمی با آن آشناست و عناصر سوم شخص نیز در آن پاشیده شده است. -شخصیت ها در طول صحنه های برش و ناوبری محیط ظاهر می شوند. در غیر این صورت، در درجه اول دیدگاه اول شخص است.

فیلم‌های گیم‌پلی منتشر شده در طول این رویداد نشان می‌دهد که باستان‌شناس معروف شلاق به دست می‌گیرد، معماها را حل می‌کند، دشمنان را درگیر جنگ و مخفی کاری می‌کند و حتی از یک هواپیمای در حال حرکت به هواپیمای دیگر می‌پرد. طبق گفته MachineGames، این بازی به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا محیط‌های متنوعی را در یک داستان غواصی جهان کشف کنند که بازیکنان را از شهر واتیکان به بیابان‌های مصر و بیشتر می‌برد.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، تاکید زیادی روی پازل ها نیز وجود دارد و بازیکنان برای کنجکاوی خود از طریق پازل های مخفی و اختیاری پاداش می گیرند. شلاق نمادین نیز نقش مهمی ایفا می کند و می تواند به طرق مختلف مورد استفاده قرار گیرد: به عنوان یک انحراف در هنگام مخفی کاری، به عنوان یک سلاح در هنگام مبارزه یا به عنوان ابزاری برای پیمایش.

با توجه به نشت، موارد زیر نیز تایید شده است: ایندیانا جونز و دایره بزرگ مطمئناً امسال عرضه خواهد شد، اما تاریخ انتشار مشخصی اعلام نشده است. این بازی برای Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید