Indiana Jones and the Great Circle در idTech توسعه یافته است


ایندیانا جونز و دایره بزرگ ما تحت تأثیر اولین بازی طولانی قرار گرفتیم که در ارائه اخیر مایکروسافت Xbox Developer_Direct نشان داده شد و جزئیات بیشتری در مورد بازی اکشن ماجراجویی اول شخص پس از بازخورد پس از اعلامیه ظاهر می شود. به عنوان مثال، می توانید ببینید که با کدام موتور ساخته شده است.

همانطور که توسط John Linneman از Digital Foundry در توییتر مشاهده شد، کمی جستجو در ارائه مستقیم اخیر بازی تأیید می کند که بازی در idTech در حال توسعه است، با نماد Engine در نوار وظیفه صفحه توسعه دهنده. نماد یک بار نمایش داده می شود. به احتمال زیاد، نسخه استفاده شده idTech 7 است که در . عذاب ابدی.

البته، این همه تعجب آور نیست. Developer MachineGames از نسخه های مختلف idTech برای تمامی محصولات خود استفاده کرده است. ولفنشتاین این بازی ای است که شرکت در دهه گذشته منتشر کرده است، بنابراین انتظار می رود استودیو به آنچه می داند پایبند بماند.

MachineGames همچنین تایید کرد که تروی بیکر در این بازی با ایندیانا جونز بازی خواهد کرد. عنوان اکشن ماجراجویی نه تنها دارای یک نقشه “منطقه باز” برای کاوش بازیکنان است، بلکه یک شلاق “کاملا شبیه سازی شده” نیز دارد.

ایندیانا جونز و دایره بزرگ اواخر امسال برای Xbox Series X/S و PC عرضه خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید