تریلر «ایندیانا جونز و دایره بزرگ» در 10 ژوئن منتشر می شود – شایعه


مایکروسافت تعدادی عناوین اصلی را برای انتشار در سال 2024 برنامه ریزی کرده است، و البته اکثر آنها توجهات را به خود جلب می کنند، اما به طور خاص دو عنوان توجه زیادی را به خود جلب می کنند زیرا عناوین تک نفره ای هستند که توسط استودیوهای محبوب منتشر شده اند ایندیانا جونز و دایره بزرگ (البته از نام مجاز نیز بهره می برد) و حرفه.

نمایشگاه سالانه Xbox Game مایکروسافت در 9 ژوئن برگزار می شود، و در حالی که به طور گسترده انتظار می رود که این رویداد نسخه ها و جزئیات جدیدی را برای هر دو بازی نشان دهد، به نظر می رسد این همه چیز نیست. در گزارشی که در Insider Gaming منتشر شد، روزنامه نگار تام هندرسون گفت: ایندیانا جونز و دایره بزرگ و حرفه همچنین در تاریخ 10 ژوئن، روز بعد از رویداد، پخش زنده خواهد شد.

به گفته هندرسون، هر دو عنوان برای تعداد زیادی از رسانه‌ها و اینفلوئنسرها در Summer Game Fest نمایش داده می‌شوند و قابل پخش خواهند بود، پس از آن، برداشت‌های عملی و پیش‌نمایش هر دو عنوان در تاریخ 10 ژوئن منتشر و آپلود خواهند شد گفت که انجام خواهد شد. این بدان معناست که تا آن زمان می‌توانیم انتظار داشته باشیم که جزئیات جدید و فیلم‌های گیم‌پلی زیادی برای هر دو عنوان منتشر شود.

ایندیانا جونز و دایره بزرگ و حرفه هر دو قرار است در سال 2024 برای Xbox Series X/S و PC منتشر شوند. تاریخ انتشار رسمی هنوز اعلام نشده است، اما گفته می شود نسخه اول در ماه دسامبر و دومی در نوامبر منتشر می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید