Immortals استودیو Aveum 45 درصد از کارمندان خود را اخراج می کند


توسعه دهنده Ascendant Studios – به تازگی منتشر شده است جاودانگی Aveum-آنها اعلام کردند که حدود 45 درصد از تیم خود را اخراج خواهند کرد. برت رابینز، مدیرعامل استودیو، این خبر را از طریق پلتفرم رسانه اجتماعی X اعلام کرد و آن را تصمیمی دشوار اما ضروری خواند.

در بیانیه رابینز آمده است: «امروز، ما از خداحافظی با دوستان و همکارانمان در استودیو اسندنت (تقریباً 45 درصد از تیم ما) ناراحت هستیم. این تصمیم بسیار دشواری بود، اما تصمیمی ساده گرفته نشد و ضروری بود. با این وجود، این تنظیم باید اکنون انجام شود. جاودانه های Aveum ارسال کرده است. “

رابینز گفت که اخراج تقریباً نیمی از تیم را تحت تأثیر قرار داد، اما مدیرعامل تعداد مشخصی از کارمندان را که از استودیو رها شده بودند، ارائه نکرد.

جاودانه های Aveum در ماه آگوست برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر شد و از آن زمان به‌روزرسانی‌ها و اصلاحاتی را دریافت کرده است که بر روی بهبود گرافیک کنسول متمرکز شده است. به‌روزرسانی‌ای که در اوایل این ماه منتشر شد، بر بهبود افت FPS و لکنت در نسخه Xbox Series S بازی متمرکز بود.

برای اطلاعات بیشتر، جاودانه های Aveum، بررسی ها را بررسی کنید. اگر تعجب می کنید، من همچنین علاقه مند بودم که ببینم چه اتفاقی برای بازی در پیش از انتشار آن افتاده است.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *