Immortals of Aveum در 20 جولای برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر می شود.اولین تریلر منتشر شد


استودیو Ascendant و EA Originals جاودانه های آووم، یک تیرانداز جادویی اول شخص آینده برای Xbox Series X/S، PS5 و PC. همانطور که شایعات ادعا می کردند، در 20 جولای پخش می شود و جک، مگنوس قدرتمند، به Order of the Immortal ملحق می شود تا یک تهدید قدرتمند را شکست دهد.

این عنوان تک نفره متمرکز شامل بیش از 25 طلسم و 80 استعداد است. یک جک می تواند سه طلسم رنگی داشته باشد که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. جادوی رد روی انفجارهای ضربه مغزی تمرکز می‌کند، جادوی سبز پرتابه‌های شلیک سریع را ارائه می‌کند و جادوی آبی روی ضربات دقیق و دوربرد تمرکز می‌کند. بازیکنان همچنین می توانند شناور شوند، محیط را به طرق مختلف بچرخانند و سپرهایی را برای دفاع احضار کنند.

البته، جادوهای “نهایی” برای کشتار جمعی و “صدها” تجهیزات جادویی برای کشف و ساخت وجود دارد. برت رابینز، کارگردان بازی و مدیر عامل استودیو اسندنت گفت: جاودانه های آووماین سفر پنج ساله من با Ascendant بود. من به تیمم و تعهد آنها برای ساختن چیزهای بزرگ افتخار می کنم.

ما تصمیم گرفتیم یک تیرانداز سینمایی هیجان انگیز بسازیم که در یک دنیای فانتزی جدید با نبردهای سریع، روان و داستانی حماسی جریان دارد. نه.

جاودانه های آووم همچنین یک بازیگر پر ستاره از جمله دارن برنت در نقش جک و جینا تورس در نقش گرند مگنوس کرکان حضور دارند. منتظر جزئیات بیشتر و گیم پلی بازی با عرضه عنوان باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *