Aveum's Immortals قصد دارد نسل فریم HDR و FSR 3 را به کنسول‌ها اضافه کند


جاودانه های Aveum اگرچه ممکن است به آن سطح از موفقیت انتقادی و تجاری که استودیوی Ascendant انتظارش را داشت دست نیافته باشد، به خصوص با توجه به بودجه توسعه زیاد، سازنده به آپدیت بازی با ویژگی های جدید ادامه داد. استودیوی Ascendant اعلام کرده است (از طریق Digital Foundry) که به‌روزرسانی آینده، ویژگی‌های قابل توجه دیگری را به نسخه‌های PS5 و Xbox Series X/S بازی اضافه می‌کند.

اول، پچ 1.0.6.3 پس از انتشار امروز، پشتیبانی HDR را اضافه می کند. همین مورد در یک “به روز رسانی آینده” به نسخه PC تیرانداز اضافه خواهد شد، اما هیچ تاریخی تایید نشده است.

علاوه بر این، به روز رسانی 1.0.6.4 عملکرد را با استفاده از نسل فریم FSR 3 AMD بهبود می بخشد.به همین دلیل است که به ویژه قابل توجه است جاودانه های Aveum اولین بازی ای خواهد بود که نسل فریم FSR 3 را روی کنسول پیاده سازی می کند. در همین حال، نسخه رایانه شخصی Magic Shooter نیز از آخرین نسخه این فناوری پشتیبانی خواهد کرد.

استودیوی Ascendant می گوید که پچ 1.0.6.4 که با همکاری Enduring Games در حال توسعه است، «فقط چند هفته دیگر» منتشر خواهد شد، اما تاریخ مشخصی مشخص نیست.

جاودانه های Aveum برای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است. اخیراً در پلی استیشن پلاس نیز در دسترس قرار گرفته است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید