Immortals of Aveum به مراحل پایانی توسعه نزدیک می شود


جاودانه های آوومدسامبر گذشته اعلام شد و از آن زمان دیگر دیده نشده است. جالب اینجاست که ممکن است به‌عنوان یک IP جدید از یک استودیوی مستقل جدید، از ناکجاآباد به مردم نفوذ کرده باشد، اما مدتی است که در دست ساخت بوده است. توسط استودیو Ascendant توسعه داده شده است – توسط برت رابینز، که کارگردانی مزرعه اصلی برنج را بر عهده داشت.فضای مردهو جمعندای وظیفهGames at Sledgehammer Games – در سال 2018 تاسیس شد و عنوان اولین آن به مدت پنج سال است که تاکنون تولید شده است.

در واقع، رابینز اخیراً در مصاحبه ای با MinnMax تأیید کرد که توسعه بازی تیراندازی اول شخص فانتزی رو به اتمام است و همچنین در مورد اینکه استودیو Ascendant چگونه در طول توسعه بازی باید رشد کند صحبت کرد. من اینجا هستم.

رابینز گفت: “احساس خوبی دارم. این بازی فوق العاده است. الان دارم آن را تمام می کنم.” “من فکر می کنم مردم واقعاً، واقعاً آن را دوست خواهند داشت. انصافاً، من یکی از افرادی بودم که شرکت را راه اندازی کردم، بنابراین باید رشد زیادی می کردم، و این ممکن است زمان ببرد.”

جاودانه های آوومبرای رونمایی کامل در 13 آوریل برنامه ریزی شده است، بنابراین با این تیرانداز جادویی تک نفره بیشتر آشنا خواهیم شد. این بازی برای PS5، Xbox Series X/S و PC در حال توسعه است و طبق شایعات اخیر قرار است در تاریخ 20 جولای عرضه شود. جزئیات بیشتر به زودینویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *