تریلر گیم پلی Immortals of Aveum مبارزات، پازل ها و طلسم های فراوان را به نمایش می گذارد.


استودیو Ascendant و Electronic Arts جاودانه های آووم، یک تیراندازی اول شخص مبتنی بر جادوی آینده است. ما می بینیم که شخصیت اصلی، جک، برای یک نبرد شدید از تیم خود خارج می شود. آن را در زیر بررسی کنید.

جک به سه مدرسه جادو دسترسی دارد: قرمز، آبی و سبز. همانطور که در فیلم مشاهده می‌شود، جادوی سبز یک انفجار سریع ایجاد می‌کند که می‌تواند به سمت دشمنان هدف قرار گیرد، در حالی که جادوی قرمز آسیب بیشتری وارد می‌کند، اما با سرعت کمتر. Blue Magic امکان تیراندازی از راه دور را فراهم می کند، اما در نبردهای در ارتفاع بالا نیز استفاده می شود. بنابراین می توانید دست و پنجه نرم کنید، در هوا شناور شوید و به سمت دشمنان زیر شلیک کنید.

همچنین چندین اتاق پازل وجود دارد که جک باید ساختارها را تراز کرده و با لیزر به آنها انرژی بدهد تا پیشرفت کنند. علاوه بر حمله، می توانید سپرها را نیز جاخالی دهید و فعال کنید (در صورت آسیب زیاد، سپرها شکسته می شوند). صفحه نمایش تجهیزات نیز به اختصار معرفی شده است.

جاودانه های آووم 20 جولای برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. با قیمت 70 دلار به فروش می رسد و اگر روی داستان تمرکز کنید، باید 20 تا 25 ساعت بازی را ارائه دهد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید