Immortals of Aveum – نویسنده سابق Elder Scrolls که در جهان سازی و داستان سرایی نقش داشت


استودیو Ascendant Cinematic جدید را معرفی کرد جاودانه های Aveum او در مقابل یک پنل در کامیک کان سن دیگو، رقابت پرتنش جک و ژنرال کرکان را معرفی می کند. اما استودیو همچنین گفت که نویسنده افسانه ای مایکل کرکبراید طومارهای بزرگ سری (شامل) فردا و فراموشی) درگیر داستان است.

Kirkbride همچنین در حال کار بر روی عناوینی مانند Telltale است. گوزن راه رفتند و بتمن: دشمن درون. استودیو Ascendant در یک پست جدید فاش کرد که آنها «از همان ابتدا» درگیر «شکل دادن به دنیای Aveum، شخصیت‌ها، پادشاهی‌ها و دیالوگ‌های آن و زنده کردن پایه‌های روایی آن بودند».

جزئیات دیگری از داستان فاش می شود، مانند اینکه جک چگونه بدون جادو به دنیا آمد و چگونه آن را به عنوان یک رویداد غم انگیز نشان داد. کرکان او را پیدا می‌کند و او را می‌پذیرد، و به عنوان یک مربی عمل می‌کند و معتقد است که پتانسیل او برای اوروار مفید است. اگرچه کرکان به جک علاقه دارد، اما بیرحم است و به عنوان “وارهاوک سازش ناپذیر” شناخته می شود.

در مورد زندالا، او یکی از اعضای خانواده سلطنتی پادشاهی Karthus است که توسط ساندراک فتح شده و نفر دوم در بین جاویدان است. سپس دوین وجود دارد. او تا حدودی حبابی به نظر می رسد، اما به زودی با جک بهترین دوست می شود. حتی ساندرک شرور هم جالب است زیرا احساس می کند کار درست را انجام می دهد. کرکبراید گفت: “دلایل خوبی برای تشدید حمله او به لوسیوم وجود دارد، و هر چه بیشتر در مورد او بدانید، ممکن است تعجب کنید که انگیزه های او چقدر مشروع است.”

جاودانه های Aveum در تاریخ 22 آگوست برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *