Immortals of Aveum دارای 12 بیوم، 3 هاب و یک فورج برای به دست آوردن تجهیزات است.


جاودانه های Aveum یک تیرانداز اول شخص جادویی است که در آن جادوها وسیله آسیب هستند. اما همچنین دارای یک سیستم پیشرفت قوی با بیش از 80 استعداد با 25 طلسم و 3 درخت مهارت متفاوت است.

ما شما را تشویق می‌کنیم استعدادها و طلسم‌های مختلف را آزمایش کنید، اما می‌توانید برای تخصیص مجدد امتیاز استعداد خود به Forge نیز مراجعه کنید (اگرچه هزینه‌ای هم دارد). اسمیتی همچنین “صدها” آیتم را می فروشد که می توانند ارتقاء یابند. استودیو Ascendant همچنین فاش کرد که 12 بیوم منحصر به فرد برای کاوش وجود دارد، به همراه سه هاب که می توانید با NPCها صحبت کنید، ماموریت ها را انجام دهید و از Forge استفاده کنید.

یکی از مناطق منحصر به فردتر، زخم است، “یک خلأ رو به رشد که زمین را تقسیم می کند و همیشه در معرض خطر مصرف بیشتر است.” وجود آنها یک “راز بزرگ” است که ما را به تعجب وا می دارد که آیا آنها میزبان محتوای آخر بازی هستند یا خیر. حداقل در ابتدا، هنگام مبارزه با نیروهای ساندرک و راشان، آنها را در طول داستان نادیده خواهید گرفت.

توسعه دهندگان یک بحث پانل در San Diego Comic-Con را تایید کرده اند که از 20 تا 23 جولای برگزار می شود. ما همچنین در حال برنامه ریزی برای انتشار یک وبلاگ جدید هستیم که شخصیت ها و داستان ها را توضیح می دهد، بنابراین لطفا منتظر آن باشید.

جاودانه های Aveum این بازی در تاریخ 22 آگوست برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. آخرین ویدیوی گیم پلی بازی را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *