Immortals Fenyx Rising ترکیبی از Elden Ring و The Legend Of Zelda: The Wind Waker خواهد بود – شایعه


به نظر می رسد یک دنباله لغو شده برای یوبی سافت باشد Immortals Phoenix Rising این کاملاً متفاوت از نوع بازی ای بود که این شرکت با آن شناخته شده است. به گزارش اکسیوس، یک منبع گفت: جاودانه ها 2 من چند بازی را میکس می کردم. حلقه بزرگ و The Legend of Zelda The Wind Waker.

این منبع در ادامه فاش می کند جاودانه ها 2 قرار بود این یک بازی بزرگ باشد و قرار بود در یک مجمع الجزایر خیالی پلینزی جریان داشته باشد. ظاهراً این بازی با کمک مشاوران پولینزیایی برای حفظ تاریخ غنی منطقه ساخته شده است. این با شایعات مربوط به سال 2022 مطابقت دارد و نشان می دهد که بازی با اسم رمز بوده است. اکسیژنمی‌توانست محیط‌های مبتنی بر اساطیر یونانی بازی قبلی را برای بازی مستقر در پلی‌نزی، هاوایی کنار بگذارد.

گزارش Axios همچنین نشان می‌دهد که یک نسخه نمایشی داخلی با مقدار مناسبی از محتوای قابل پخش وجود دارد که به بهار بازمی‌گردد.شایعات از جاودانه ها 2/اکسیژن صحبت از لغو اولین بار در ماه گذشته مطرح شد، پس از اینکه یوبی سافت بعداً تأیید کرد که تیم توسعه خود را به پروژه های دیگر اختصاص داده است. شایعات همچنین حاکی از آن بود که بازی به نفع توسعه لغو شده است. اسم رمز Assassin’s Creed RED.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *