دنباله Immortals Fenyx Rising لغو شد – شایعات


Ubisoft Quebec شایعه شده دنباله / اسپین آف Immortals Phoenix Rising گزارش شده لغو شده است. منبعی که با VGC صحبت کرد فاش کرد که در مراحل اولیه توسعه بود، اما در اوایل ماه جاری توسط مدیران اجرایی متوقف شد و دلیل آن «چالش‌های مربوط به ایجاد IP» بود.

گفته می شود که این دنباله بر اساس فرهنگ پولینزی در هاوایی ساخته شده و راوی خداگونه ای را در خود دارد. طبق گزارش‌ها قرار بود این سریال در سال 2025 عرضه شود، اما به دلیل تمرکز یوبی‌سافت بر برندهای برجسته‌تر، برنامه‌های این سری به تعویق افتاد. VGC همچنین می‌دانست که بیشترین فروش بازی اول از تخفیف‌ها بوده است، با ۷۰ درصد تخفیف‌های کمتر در اروپا. Assassin’s creed valhalla در یک دوره زمانی مشابه به دست آمد.

همانطور که ممکن است برای طرفداران ناامید کننده به نظر برسد، این از منظر تجاری منطقی است. یوبی سافت در چند سال گذشته چندین پروژه را لغو کرده است. سلول خرد شده عنوان بتل رویال، بازی تیراندازی رقابتی پروژه Q، شبح خط مقدم بیشتر.

و قاتلان عقیده موفق ترین شرکت املاک تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد با عناوینی مانند: Assassin’s Creed Mirage، Assassin’s Creed Codename RED و اسم رمز Assassin’s Creed HEXE. عناوین بیشتری در حال توسعه هستند که هنوز معرفی نشده‌اند، اما این شامل اسم رمز JADE فقط برای موبایل یا اسپین‌آف مبتنی بر واقعیت مجازی نمی‌شود. Assassin’s Creed Nexus VR.زمان نشان خواهد داد جاویدان سریال صحنه دیگری می گیرد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *