IKARO Will Not Die اعلام شد – جانشین معنوی Velocity برای Xbox Series X/S و PC می آید


پروژه بعدی FuturLab، در کمال تعجب، اینطور نیست. شبیه ساز قدرت شستشو-مربوط. ایکارو هرگز نخواهد مرد در طول پیش نمایش Xbox Partner برای Xbox Series X/S و PC منتشر شد، اما تاریخ انتشار آن اعلام نشد.اساساً یک جانشین معنوی است سرعت، مجموعه تیراندازی پر سرعت FuturLab. اولین تریلر را در زیر تماشا کنید.

به عنوان یک عنوان بازی کامل سه بعدی، ایکارو هرگز نخواهد مرد همه چیز در مورد شتاب است، با بازیکنانی که در حال موج سواری و مبارزه در راه خود از طریق برخوردهای بالاترین سطح هستند. در حالی که در هوا می چرخد ​​و می چرخد، قهرمان می تواند از چنگال ها برای دور زدن و حمله به دشمنان استفاده کند. مناطق علمی تخیلی مختلفی برای کاوش و توانایی هایی وجود دارد که به دستکاری گرانش متکی هستند. جزئیات بیشتری مورد نیاز است، اما به نظر می‌رسد این عنوان ساختاری سرکش و یک جزء رسانه‌های اجتماعی درون بازی خواهد داشت.

کریستی ریگدن، مدیرعامل FuturLab در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: ایکارو هرگز نخواهد مرد.به عنوان جانشین معنوی سرعتطرفداران موتیف های سریال را می شناسند، اما سبک و پیچیدگی سیستم های رزمی و پیمایشی 1000 برابر شده است. من نمی توانم صبر کنم تا در آینده بیشتر به اشتراک بگذارم. ”

منتظر به روز رسانی در ماه های آینده باشید.در ضمن، بررسی کنید سرعت 2 برابر، در نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان، PS4 و رایانه شخصی موجود است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید