نمایشگاه دیجیتال ID@Xbox برای 29 آوریل برنامه ریزی شده است


مایکروسافت نسخه دیگری از رویداد سالانه ID@Xbox Digital Showcase خود را با تمرکز بر بازی‌های مستقل معرفی کرده است. این یک هفته بعد در 29 آوریل در ساعت 10 صبح PT / 13:00 ET / 6 بعد از ظهر BST انجام می شود.

به گفته این شرکت، این نمایشگاه شامل «تریلرهای حماسی، گیم پلی جدید و اطلاعات جدید» به اضافه آخرین اطلاعات در مورد تعدادی از عناوین مستقل آینده است که قبلاً اعلام شده بود.این شامل بازی های Microbird اکشن سیم کارت اجتماعی است سیاهچال هینتربرگThunder Lotus Multiplayer Action Roguelite 33 جاودانه، بازی ماجراجویی روایی نرو رکوردهای از دست رفته: بلوم و خشم، در میان “بسیاری دیگر”.

در این مرحله ارسال الزامی است شوالیه توخالی: آهنگ ابریشم و همه ما تعجب می‌کنیم که آیا دنباله‌ای که مدت‌ها منتظرش بودیم Team Cherry با تاریخ انتشار اعلام شده برمی‌گردد یا خیر. این بازی اخیراً یک صفحه رسمی فروشگاه Xbox را راه اندازی کرده است و همچنین رتبه بندی سنی را از کره جنوبی، استرالیا و ESRB دریافت کرده است که نشان می دهد ممکن است اعلامیه ای قریب الوقوع باشد. باز هم چیزهای زیادی آمده و رفته است. آهنگ ابریشم مثل همیشه گریزان، شاید بهتر باشد انتظارات خود را تعدیل کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید