توسعه دهنده Hyper Light Drifter پروژه بعدی را در 7 ژوئن منتشر می کند


دریفتر فوق سبک و خاکستر خورشید توسعه دهنده، Heart Machine، در حال آماده سازی بازی بعدی است. هایپر لایت شکن، در حال حاضر برای دسترسی زودهنگام آماده می شود. با این حال، ما همچنین پروژه های جدیدی را با همکاری Devolver Digital در دست اجرا داریم که در Devolver Direct بعدی اعلام می شود.

تیزر کوتاهی منتشر شده است که در زیر قابل مشاهده است. چهره ای منفرد را نشان می دهد که شنل پوشیده و شاخ های برجسته ای دارد. ستون عظیمی از نور در پس زمینه وجود دارد و به نظر می رسد شهر اطراف ویران شده است. این با زیبایی شناسی عناوین قبلی Heart Machine سازگار است، اما می تواند یک IP جدید باشد.

Devolver Direct در تاریخ 7 ژوئن ساعت 5 بعدازظهر PT پخش می شود، بنابراین منتظر به روز رسانی ها باشید. هایپر لایت شکن، نسخه دسترسی زودهنگام رایانه شخصی تابستان امسال منتشر خواهد شد. دریفتر فوق سبک اگرچه مبهم است، اما مبارزات مشابه است، با بازیکنانی که در حال کاوش در بیوم های مختلف و شکست دادن باس ها برای مقابله با Abyss King هستند. نبرد و اکتشاف را همراه با مینی باس ها که می توانند شما را در کمین قرار دهند، بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید