Hyper Light Breaker – بیوم ها، چرخه های روز/شب و باس ها با گیم پلی جدید آشکار شدند


دستگاه قلب هایپر لایت شکن این دنباله موفقیت مستقل سازنده است دریفتر فوق سبکتفاوت این است که این یک بازی تیراندازی هک اند اسلش سوم شخص با دنیای باز ایجاد شده رویه ای است. دسترسی زودهنگام به تاخیر افتاده است، اما گیم پلی و جزئیات جدید به لطف پیش نمایش IGN در دسترس هستند.

داستان از هایپر لایت شکن از جمله شکست شکن ها بر ابیس کینگ. هر Breaker یک شخصیت قابل بازی با توانایی های منحصر به فرد است و باس ها باید در هر بیوم شکست بخورند تا به Abyss King برسند. با این حال، برای تخم ریزی این باس ها باید بیکن ها فعال شوند. این در درجه اول شامل برخوردهای جنگی می شود.

ترتیب چراغ ها ثابت نیست. همه بیوم ها از ابتدا باز هستند، اما کاوش برخی از زیست ها سخت تر است. شما می توانید پرسه بزنید، با دشمنان بجنگید، موادی برای ارتقای سلاح های خود (که برخی از آنها پس از دویدن نگه داشته می شوند) به دست آورید و ساختارهای مختلف را در دنیای رنگارنگ کاوش کنید. این یک چرخه روز و شب دارد و نشانه هایی وجود دارد که اجرای فعلی دشمن را قوی تر می کند.

در مقایسه با دریفتر فوق سبک، با طیف گسترده ای از سلاح ها و توانایی ها. علاوه بر شمشیرها و چکش های دو دست، تپانچه، تفنگ، پنجه و مکعب های غول پیکر نیز وجود دارد که بر روی دشمنان می ریزند. جالب اینجاست که همیشه به شما پاداش می دهد، حتی اگر اجرا در چند ثانیه تمام شود، اما جزئیاتی ارائه نشده است.

برخی از باس ها معرفی شده اند، اما قدرت آنها نشان دهنده نسخه Early Access نیست. اگر می خواهید در مورد King of the Abyss و Curse of Neverdee اطلاعات بیشتری کسب کنید، باید آنها را شکست دهید.

هایپر لایت شکن در پاییز 2023 از طریق Steam Early Access برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید