کفتارها بیشترین بودجه را برای بازی سگا داشتند – شایعه


هفته گذشته سگا اعلام کرد که پروژه Creative Assembly را لغو می کند. کفتار، یک تیرانداز استخراج مبتنی بر قهرمان برای امسال برنامه ریزی شده است. تأثیر لغو آنقدر زیاد بود که شرکت توسعه اعلام کرد ممکن است با اخراج مواجه شود.

با این حال، به نظر می رسد توسعه با مشکلات بیشتری از آن مواجه بوده است. YouTuber Volund با توسعه دهندگان سابق ناشناس صحبت کرد و متوجه شد که بسیاری از رهبران “در فرمان خواب آلود هستند” و فاقد جهت هستند. علیرغم تغییر موتور در “میانه راه” و ورود به بازار اشباع شده، طبق گزارش ها، این شرکت “قول هیچ چیز ماجراجویی” را نمی دهد. VGC همه اینها را با منابع تأیید کرد.

بدتر از همه، توسعه دهندگان سابق همچنین به سایت گفتند که گفته می شود بیشترین بودجه را برای یک بازی سگا داشته است (که Volund نیز شنیده است). اهمیت این پروژه همین بود. “در پایان، افرادی از سگا ژاپن کم و بیش در دفتر بریتانیا مستقر بودند. این اتفاق هرگز در زمانی که من در Creative Assembly کار می کردم اتفاق نیفتاد. آنها گاهی اوقات بازدید می کردند و می دیدند که بازی چگونه است. ما در حال بررسی آنها بودیم، اما قبلاً گفتم، ما اساساً دخالت نکردیم.»

اخراج‌ها در Creative Assembly همچنین شامل کارکنان بخش‌هایی می‌شد که در حادثه تیراندازی دخالت نداشتند، بنا بر گزارش‌ها به دلیل نارضایتی از مدیریت. VGC برای اظهار نظر رسمی با سگا تماس گرفته است، بنابراین خواهیم دید که در آینده (اگر چیزی) در مورد همین موضوع چه می گویند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید