Hunt: Showdown رویداد جدید Desolation را آغاز می کند، معاهدات و ویژگی های جدیدی را معرفی می کند


شکار: مرحله نهایی مسابقات رویداد جدیدی را با عنوان “Tides of Desolation” آغاز کرده است. این رویداد تا 14 فوریه در دسترس است و یک مه ماوراء الطبیعه را به تنظیمات bayou بازی می آورد. به عنوان بخشی از این رویداد، بازیکنان می‌توانند از بین سه پیمان مختلف برای تعهد انتخاب کنند و ویژگی‌های جدید را در طول مسیر باز کنند.

این رویداد همچنین با یک شرط عام جدید به نام Ash Bloom همراه است. این بدان معناست که تعداد زیادی از حشرات و خاکستر روی دید تأثیر می گذارد و حیوانات را همیشه در منطقه هوشیار نگه می دارد. Ashbloom در اکشن را در تریلر زیر ببینید.

سه پیمانی که بازیکنان می توانند به آنها تعهد بدهند، به نام های The Demented Pact، The Drowned Pact و The Ground Pact نام دارند. هر پیمان دارای ویژگی های جدید منحصر به فرد خود است، مانند Shadow Leap، که به شکارچیان اجازه می دهد مستقیماً به مکان هیولا تله پورت کنند و فوراً آن را شکست دهند.

شکار: مرحله نهایی مسابقات یک بازی تیراندازی رقابتی است که تیم‌هایی از شکارچیان را در حالی که سعی می‌کنند هیولاهای خطرناک و ترسناک را در یک منطقه ردیابی کرده و شکست دهند، در برابر یکدیگر قرار می‌دهد. شکست دادن هیولاها به بازیکنان با توکن های جایزه پاداش می دهد. توکن های جایزه باید استخراج شوند. با این حال، بازیکنان دارای توکن های جایزه می توانند توسط بازیکنان دیگر کشته شوند و در نتیجه توکن های آنها دزدیده شود.

شکار: مرحله نهایی مسابقات برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S موجود است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید