Hunt: Showdown به پشتیبانی از PS4 و Xbox One پایان می‌دهد


شوتر چند نفره Crytek که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت شکار: مرحله نهایی مسابقات ما در حال برنامه ریزی برای ایجاد برخی تغییرات مهم در هفته های آینده هستیم. توسعه دهنده تایید کرده است که بازی در به روز رسانی در حال حاضر برای تابستان امسال به CryEngine 5.11 منتقل می شود. این پیشرفت‌های بصری و فنی را به ارمغان می‌آورد، اما همچنین به این معنی است که بازی باید پشتیبانی از برخی سخت‌افزارها را کنار بگذارد. .

به خصوص، شکار مدیر کل دیوید فیفیلد در ویدیوی به‌روزرسانی توسعه‌دهنده اخیراً منتشر شده موارد زیر را تأیید کرد: شکار: مرحله نهایی مسابقات وقتی موتور را در تابستان امسال ارتقا دهیم، به اجرای بومی روی PS5 و Xbox Series X/S روی می‌آوریم. این بدان معناست که نسخه‌های نسل قبلی PS4 و Xbox One پس از انتشار به‌روزرسانی، دیگر پشتیبانی نمی‌شوند.

این بدان معناست که نه تنها به‌روزرسانی‌های آینده روی کنسول‌های نسل قبل در دسترس نخواهد بود، بلکه بازی بر روی آن پلتفرم‌ها کاملا غیرقابل بازی خواهد بود. با این حال، فیفیلد در این ویدئو اطمینان می‌دهد که مالکیت حساب‌های بازیکنان و هر DLCی که خریداری کرده‌اند دست نخورده باقی می‌ماند و به صورت رایگان به نسخه نسل فعلی بازی منتقل می‌شود. سری X/S می‌تواند بدون مشکل به بازی ادامه دهد.

در حال حاضر جزئیاتی در مورد اینکه به‌روزرسانی تابستانی بعدی دقیقاً شامل چه مواردی از نظر سایر پیشرفت‌ها و ویژگی‌های اضافه می‌شود، یا زمانی که به‌روزرسانی منتشر می‌شود، وجود ندارد، اما Crytek گفته است که آنها می‌گویند در هفته‌های آینده ویدیوهای به‌روزرسانی منظم را منتشر خواهند کرد. لطفا منتظر به روز رسانی های آینده باشید.

شکار: مرحله نهایی مسابقات در حال حاضر برای PC، PS4 و Xbox One در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید