Hunt: Showdown در آخرین به‌روزرسانی، آموزش و Questline جدید دریافت می‌کند


توسعه‌دهنده کرایتک یک به‌روزرسانی بزرگ جدید را برای تیراندازی رقابتی/همکاری خود منتشر کرده است شکار: مرحله نهایی مسابقاتاین آپدیت بازی را به نسخه 1.12 می آورد و برای رایانه های شخصی، پلی استیشن و ایکس باکس در دسترس است. این آپدیت علاوه بر ویژگی ها و پاداش های جدید، آموزش های جدیدی را نیز برای بازی به ارمغان می آورد.

به عنوان بخشی از آپدیت، دو آموزش جدید به بازی اضافه شده است. این آموزش توسط داگ کاکل، که بیشتر به خاطر صداپیشگی Geralt در The Witcher 3: Wild Hunt شناخته می‌شود، بین آموزش مفاهیم اولیه و پیشرفته به بازیکنان تقسیم می‌شود. تکمیل آموزش به بازیکن یک شکارچی ردیف 1 به همراه جوایز کسب شده در آموزش اعطا می کند.

آموزش پایه به بازیکنان آموزش می دهد شکار: مرحله نهایی مسابقاتمکانیک های اصلی، از جمله کنترل ها، اسلحه بازی، و هیولاها. مفاهیم پیشرفته‌ای که در آموزش دوم به بازیکن آموزش داده می‌شود شامل نحوه استفاده از سرنخ‌ها برای یافتن اهداف رئیس، نحوه مبارزه بازیکن با این اهداف و نحوه بیرون کردن آنها قبل از استخراج آنها با پاداش است.

این به‌روزرسانی شامل دو خط جستجوی جدید نیز می‌شود: Reptilian Ward (موجود تا 1 می) و Skind Revenge (در آینده در دسترس است). Questlines فعالیت‌ها و پاداش‌های جدیدی را ارائه می‌دهد و اعضای تیم اکنون می‌توانند به پیشرفت خط questline کمک کنند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید