Humanity در 16 مه راه اندازی می شود، در روز اول در کاتالوگ بازی های PS Plus موجود است


بازی پازل اکشن پیشرفته نژاد انسان مدتی است که این چیزی معما بوده است. این بازی که تقریباً چهار سال پیش در سال 2019 معرفی شد، پس از انتشار تقریباً از روی زمین ناپدید شد، اما اوایل امسال با یک پنجره راه‌اندازی در ماه می و فیلم‌های گیم‌پلی جدید دوباره ظاهر شد.

اکنون Enhance یک تریلر جدید دیگر منتشر کرده است. این به این عنوان عجیب و غریب ظاهری گسترده می دهد و در عین حال تاریخ انتشار آن را تأیید می کند. نژاد انسان بازیکن را می توان در حال بازی به عنوان یک سگ خدمتکار قدرتمند شیبا اینو دید که می تواند به لشکریان انسان دستور دهد تا اقدامات مختلفی مانند تعقیب شما، پریدن، هل دادن اشیا، مبارزه و شنا را انجام دهند. پازل ها و دوره های موانع را حل کنید.

از سوی دیگر، این بازی همچنین به شما این امکان را می دهد که تله های مرگ و مسیرهای موانع خود را ایجاد کرده و آنها را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید. Enhance نوید یک جریان بی پایان از محتوای تولید شده توسط کاربران را برای شیرجه رفتن بازیکنان می دهد. علاوه بر این، این بازی همچنین دارای پشتیبانی از PS VR و PS VR2 است. برای جزئیات بیشتر تریلر زیر را ببینید.

نژاد انسان در تاریخ 16 می برای PS5، PS4 و PC عرضه می شود. این بازی همچنین از روز اول در کاتالوگ بازی های پلی استیشن پلاس برای مشترکین PS Plus Extra و PS Plus Premium در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *