حالت داستان ویدیویی گیم پلی رمز و راز انسانیت را تنظیم کنید


در روند رسیدنبشربا راه‌اندازی قریب‌الوقوع آن، توسعه‌دهنده THA Limited و ناشر Enhance از طریق یک ویدیوی گیم‌پلی طولانی، اطلاعات زیادی در مورد گیم‌پلی اکشن-پازلی خود فاش کردند. یک ویدیوی جدید دیگر از گیم پلی منتشر شده است، اما این بار کاملاً متمرکز شده است.بشرحالت داستانی و رمز و راز آن.

به نظر می رسد بیشتر بر داستان تأکید می کند تا بازی پازل، بشردر حالت داستانی، صدایی شنیده می‌شود که به بازیکن می‌گوید به‌عنوان شیبا اینو درخشان از خواب بیدار شود و انبوهی از انسان‌های نادان را به سوی نور هدایت کند. این صدای از یک توپ غول‌پیکر می‌آید. هر هسته مجموعه‌ای از آزمایش‌ها برای بازیکن دارد و در مجموع، هسته‌ها تلاش می‌کنند تا بشریت را تکه تکه بازسازی کنند.

واضح است که چیزهای زیادی در جریان است و حالت داستانی بر سهم عادلانه خود از رازها و سؤالات تمرکز خواهد کرد.نژاد انسانبه نظر نمی‌رسد بازی‌ای باشد که بیش از هر زمان دیگری نیاز به متمایز کردن خود از همتایان خود داشته باشد، اما حالت داستانی مطمئناً چشم‌انداز جذاب دیگری به نظر می‌رسد. برای جزئیات بیشتر تریلر زیر را ببینید.

نژاد انساناین بازی در تاریخ 16 می برای PS5، PS4 و PC منتشر خواهد شد. همچنین دارای پشتیبانی از PS VR و PS VR2 است که بدون پرداخت هزینه اضافی از طریق کاتالوگ بازی های PS Plus در دسترس مشترکین PS Plus Extra و Premium قرار می گیرد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید