به نظر می‌رسد Housemarque فردا اعلامیه‌ای مربوط به بازگشت را منتشر می‌کند


Housemarque در سال 2021 بسیاری را به طرفداران آثار خود تبدیل کرد برگشتالبته این بدان معناست که پروژه بعدی این استودیو بیش از عناوین گذشته خود مورد توجه قرار خواهد گرفت.با این حال، به نظر می رسد که توسعه دهنده هنوز آماده به اشتراک گذاشتن جزئیات در مورد عنوان بزرگ بعدی نیست، اما به نظر می رسد که اعلامیه دیگری در رابطه با عنوان بزرگ بعدی وجود خواهد داشت. برگشت ممکنه به زودی بیاد

به هر حال، این توسط Housemarque پیشنهاد شده است. اخیراً این استودیو تصویری را در صفحه رسمی خود در توییتر منتشر کرده است. برگشت سلن، شخصیت اصلی در آینه شکسته. روی تصویر عبارت “Tomorrow” نوشته شده است.

هیچ اطلاعات دیگری ارائه نشده است، بنابراین احتمالاً حدس و گمان های زیادی در مورد اینکه این چه چیزی است، وجود دارد. آیا Housemarque به روز رسانی های آینده را اعلام خواهد کرد؟ یا کلا چیز دیگری خواهد بود؟

چیزی که با خیال راحت می توانیم بگوییم این است که بعید است این اعلامیه انجام شود. بازگشت 2. نه تنها این که سونی به صورت تصادفی و بدون هیچ گونه تبلیغی به موضوعات مربوط به عناوین اصلی رسیدگی می کند، نامطلوب است، بلکه خود Housemarque قبلاً اعلام کرده بود که پروژه بعدی دیگری خواهد بود یک IP است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید