Housemarque در حال استخدام توسعه دهندگان برای بازی های اکشن AAA ساخته شده با Unreal Engine است


افرادی که به طور مرتب بازی‌های Housemark را بازی می‌کنند، همیشه از استودیو تمجید زیادی داشته‌اند، اما برگشت، این توسعه دهنده فنلاندی بسیار بیشتر از قبل شناخته شده است، به خصوص پس از ثبت رسمی به عنوان یک استودیوی شخص اول برای پلی استیشن. و در حالی که در حال حاضر هیچ اطلاعیه رسمی در مورد آنچه این شرکت بر روی بعدی کار می کند وجود ندارد، ممکن است جزئیات مختصری در مورد پروژه بعدی شرکت توسعه فاش شده باشد.

در پست شغلی Housemarque برای یک طراح ارشد بازی در لینکدین آمده است که این استودیو در حال حاضر روی یک بازی اکشن AAA کار می کند، اما همچنین به مهارت در Unreal Engine به عنوان یک الزام برای متقاضیان اشاره شده است. برگشتی. لیست مشاغل همچنین تخصص در طراحی سطح، طراحی دشمن و طراحی رئیس را به عنوان الزامات فهرست می کند، که نشان می دهد این پروژه حداقل چیزی مشترک با کارهای قبلی استودیو PS5 خواهد داشت.

مشخص شده است که بازی بعدی Housemarque یک IP جدید در سال 2022 خواهد بود. نوامبر گذشته، برگشتی کارگردان هری کروگر اعلام کرد که پس از نزدیک به 15 سال حضور در این شرکت، استودیو را ترک می کند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید