Housemarque به 110 نفر افزایش یافته است و اکنون روی بازی بعدی PS5 متمرکز شده است


Housemarque بهترین تیرانداز علمی تخیلی 2021 را ارائه کردبرگشت، راه اندازی آن ارتباط نزدیکی با خرید استودیو توسط پلی استیشن داشت. به طور طبیعی، بسیاری در تعجب هستند که بعداً چه اتفاقی خواهد افتاد، و در حالی که هنوز هیچ پاسخ مشخصی برای آن وجود ندارد، استودیو در حال افزایش کار بر روی پروژه بعدی خود است، بنابراین به احتمال زیاد این پروژه به رشد خود ادامه خواهد داد.

همانطور که توسط Push Square مشاهده شد، Ilari Kuittinen، رئیس و یکی از بنیانگذاران استودیوی Housemarque به عنوان یکی از سخنرانان Reboot Develop Blue 2023 معرفی شد و طبق بیوگرافی وی، ادامه استخدام و گسترش استودیو اکنون به 110 نفر افزایش یافته است. همچنین اشاره مختصری به پروژه بعدی آنها وجود دارد که در بیو بیان شده است: “این شرکت در حال حاضر بر روی توسعه تولید بازی بعدی خود زیر چتر استودیو پلی استیشن متمرکز شده است.”

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، جزئیات بازی بعدی Housemarque در حال حاضر کمیاب است، اما Kuittinen سال گذشته تایید کرد که این یک IP جدید دیگر است. قبل از آن، او همچنین تمایل استودیو را به “فراتر از” چه چیزی ابراز کرده بود.برگشت Eevi Korhonen، طراح ارشد روایت در Housemarque، نیز می گوید که دوست دارد از چیزهای استفاده نشده استفاده کند.برگشتایده هایی برای IP جدیدنویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *