Hot Wheel Unleashed: Turbocharged حالت بازی جدیدی را در آخرین تریلر معرفی کرد


Developer Milestone تریلر جدیدی از بازی مسابقه ای در سبک آرکید خود منتشر کرده است Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged. تریلر بر روی نمایش کمپین تک نفره بازی و حالت های جدید بازی تمرکز دارد. تریلر زیر را تماشا کنید.

یک تریلر کوتاه 30 ثانیه ای برخی از حالت های بازی جدید را نشان می دهد. Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged، یک حالت حذف جدید که در آن کندترین وسیله نقلیه در مسابقه هر چند ثانیه یکبار حذف می شود و Drift Master که در آن بازیکنان باید روی حفظ خطوط دریفت طولانی تمرکز کنند.

Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged این بازی همچنین دارای حالت جدیدی است که در آن بازیکنان تمام اسرار پنج محیط بازی را کشف و کشف می کنند. در این حالت بازی، بازیکنان کامیون پرتقالی نمادین Hot Wheels را پشت سر می گذارند و با عبور از پست های بازرسی، زمین را کاوش می کنند.

در کمپین تک نفره، Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged داستان رابرت، دارلا و دستیار رباتشان XR046 در تلاش برای نجات شهر است. این کمپین شامل صحنه‌های متحرک و باس‌ها می‌شود.

Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged ” قرار است در 19 اکتبر منتشر شود و برای PS5، PS4، Xbox Series X/S، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *